Lenovo Vibe X2 İçin Lollipop

Lenovo Vibe X2 için Android 5.0 Lollipop güncellemesi dağıtılmaya başlandı. Lenovo Vibe X2 için Lollipop güncellemesinin detayları haberimizde...
05 Haziran 2015 14:26
Lenovo Vibe X2 İçin Lollipop
Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden birisi olan Lenovo, Motorola'yı satın aldıktan sonra daha da güçlendi.
 
Pazarda oldukça iddialı modelleri bulunan Lenovo, kendine has arayüzü, tasarımı ve modelleriyle başarılı satış rakamlarına ulaşıyor.
 
Halihazırda ülkemizde de yer alan Çinli Lenovo'nun güncelleme konusunda neler yapacağı ise merak konusuydu. Bu bağlamda firma nihayet güncellemelere başladı.
 
Geçtiğimiz günlerde Lenovo Vibe Z2 Pro için Lollipop güncellemesini yayınlayan firma, şimdi ise orta segment modeli olan Vibe X2 için Lollipop güncellemesini başlattı. Asya'da bir çok kullanıcının güncellemeye kavuştuğu söylenirken güncellemenin kısa süre içerisinde diğer ülkelere de ulaşması bekleniyor.
 
 
OTA üzerinden gönderilen 1.1 GB büyüklüğündeki güncelleme, beraberinde Materyal Tasarım ile beraber yenilenen daha renkli, daha hızlı ve daha duyarlı bir arayüzü getiriyor. Yenilenen kilit ekranına kavuşan model, pil verimliliği, güvenlik geliştirmeleri, ART sanal makineye geçiş olmak üzere bir çok yeniliği beraberinde getiriyor.
 
Çin merkezli şirket ayrıca ikinci çeyrek itibariyle A5000, A6000, P70, S90 ve Vibe Z2 modellerini de Lollipop'a güncelleyecek.
shiftdelete
279193
Bu haberler ilginizi çekebilir