Lenovo Phap 2 Pro Raflardaki Yerini Aldı!

Lenovo, Google'ın artırılmış gerçeklik teknolojisi Tango'lu telefonu Phap 2 Pro'yu tanıttı. İşte fiyat ve özellikleri...
20 Ocak 2017 20:37
Lenovo Phap 2 Pro Raflardaki Yerini Aldı!
Şu günlerde adından Google ile ortaklaşa ürettiği yarı modüler akıllı telefonu Moto Z ile sıkça söz ettiren Lenovo, bir diğer sıra dışı telefonu olan Lenovo Phap 2 Pro’yu ise bugün itibariyle Hindistan’da satışa sundu.
 
Lenovo Phap 2 Pro, ilk Google Tango özellikli akıllı telefon!
 
 
Kuşkusuz Lenovo Phap 2 Pro’nun başlıca bahsedilmesi gereken özelliği ilk Google Tango özellikli akıllı telefon olması. Üzerinde gelişmiş derinlik algılama ve boyutlandırma yazılımlarıyla desteklenmiş 4 adet kamera bulunduran Lenovo Phap 2 Pro, bu sayede 3 boyutlu uygulamalarda bambaşka bir deneyim sunabiliyor.
 
 
Lenovo Phap 2 Pro teknik özellikleri
 
Emsallerine nazaran gayet iyi bir ekran-kasa oranına sahip olan Lenovo Phap 2 Pro, sınıfının getirdiği büyük ekran ayrıcalığını en iyi şekilde sonuna kadar kullanmış. Lenovo Phap2 Pro’nun ekranı 6,4 inç büyüklüğünde ve QuadHD çözünürlüğünde.
 
 
Kalbinde Snapdragon 652 işlemcisini bulunduran Lenovo Phap 2 Pro, ayrıca 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolamaya sahip. Kamera tarafında ise önde 8, arkada ise 16 MP çözünürlüğünde sensörlerin kullanıldığı Lenovo Phap 2 Pro, gücünü ise tamı tamına 4050 mAh’lik bir bataryadan alıyor.
 
 
 
Lenovo Phap 2 Pro fiyatı
 
 
Dış görünüş ve teknik özellik anlamında sınıfının en nadide telefonlarından biri olan Lenovo Phap 2 Pro bugün itibariyle  440 dolar gibi bir fiyat etiketiyle Hindistan’da satın alınabilecek. Cihazın diğer ülkelerdeki satış zamanı ve fiyatı henüz bilinmiyor.
 
shiftdelete
662405
Bu haberler ilginizi çekebilir