Lenovo, Katlanabilir Tabletini Duyurdu!

Lenovo, geleneksel hale getirdiği Tech Wolrd etkiliğinde yeni ürünlerini tanıttı. Lenovo, katlanabilir tablet ve telefonlarını bu etkinlikte tanıttı.
23 Temmuz 2017 19:37
Lenovo, Katlanabilir Tabletini Duyurdu!
Lenovo Teknoloji dünyasında adından gün geçtikte daha da sık bahsettirirken New York’ta düzenlenen Tech World etkinliğinde en son teknoloji ürünlerini sergiledi.
 
Katlanabilir ekranlı bir dizüstü bilgisayar konsepti tanıtılırken, Lenovo ayrıca bükülebilir bir telefonu da görücüye çıkarttı.
 
Firmanın bir diğer ürünü ise katlanabilir ekrana sahip tablet oldu. Tech World etkinliğinde 2. Defa gördüğümüz katlanabilir ekrana sahip tablet, 7.8 inç büyüklüğünde bir tablet yada 5.5 inç büyüklüğünde bir telefon olarak kullanılabilecek.
 
 
Ekran çözünürlüğünün 1440x1920 piksel olduğu belirtilerken cihazdan 2013 yılının en iyi işlemcilerinden Snapdragon 800 yer alıyor ayrıca Android 7.0 işletim sistemi kullanılıyor.
 
Lenovo Folio adı verilen katlanabilir tablet, henüz geliştirilme aşamasındayken 2. defa karşımıza çıkanken seri üretime ne zaman geçebileceği ise maalesef gizemini koruyor.
 
 
shiftdelete
113535
Bu haberler ilginizi çekebilir