Led Kapaklı Alcatel A5 LED Duyuruldu!

Alcatel, led kapaklı telefonu Alcatel A5 LED'i duyurdu. A5 LED, dünyada led kapaklı ilk telefon olma özelliğini taşıyor.
28 Nisan 2017 16:18
Led Kapaklı Alcatel A5 LED Duyuruldu!
Alcatel, dünyanın ilk interaktif LED kapaklı akıllı telefonu Alcatel A5 LED modelini tanıttı. A5 LED, benzersiz ışık show'unun yanında üstün özelliklere sahip bir akıllı telefon. Kullanıcılar, arka paneli kaplayan LED ışıkları sayesinde ışıklı bildirimler alabiliyor, kendi renk desenlerini oluşturabiliyor ve böylelikle kişisel tarzlarını yansıtabiliyorlar.
 
 
Alcatel A5 LED kullanıcıları, gelen aramalardan mesajlara, alarmlardan sosyal medya bildirimlerine kadar telefon bildirimlerini farklı renkteki ışık şovlarıyla çeşitlendirebilir. Facebook mesajları mavi, WhatsApp mesajları yeşil ve Snapchat bildirimleri de sarı ışıklandırmayla geliyor. A5 LED'i gelen aramaları pembe, alarmları turuncu, SMS'leri sarı ışıklı bildirimler gönderecek şekilde programlamak da mümkün.
 
 
Colour Catcher teknolojisi ile donatılan A5 LED, kamerasıyla tüm renkleri tanıyarak tek tuşla o renge bürünüyor. Böylelikle A5 LED gece gündüz hep renkli, hep ışıklı. Kullanıcılar, kamera tarafından yakalanan renklerle uyumlu, benzersiz LED kapak desenleri ve arka plan temaları oluşturabiliyor. Günlük ruh haline ve tarzlara göre telefona yepyeni görünümler kazandırmak çok kolay.
 
 
teknolojioku
503992
Bu haberler ilginizi çekebilir