Kullanıcılar iPhone 8'in Fiyatından Memnun Değil!

Dünyanın en önde gelen finans gruplarından bir olan Barclays, iPhone 8 ile ilgili açıklamalarda bulundu. Barclays'a göre tüketicilerin çok az bir bölümü iPhone 8'in fiyatını ödemeye rıza gösteriyor.
13 Ağustos 2017 09:02
Kullanıcılar iPhone 8in Fiyatından Memnun Değil!
Avrupa, Kuzey Amerika, Ortadoğu, Latin Amerika, Avustralya, Asya ve Afrika'da çalıştığı 60'a yakın ülkede 300 yıldır banka ve finans sektöründe faaliyet gösteren dünyanın önde gelen büyük finans grubu şirketi olan Barclays, “Tüketicilerin sadece% 11'i yeni bir iPhone için 1.000 doları veya daha fazlasını ödemek istiyor” açıklamasını yaptı.
 
Barclay'in müşterilerine gönderdiği ve CNBC tarafından elde edilen yeni bilgiler, Apple iPhone fiyatlarının bu yıl sonunda tüketicileri uzaklaştıran bir noktaya gelebileceğini ortaya koyuyor. Onuncu yıl dönümü modelini Apple, iPhone 8 olarak adlandırılıyor ve erken spekülasyonlara göre, telefona 1.000 - 1.200 $ gibi yüksek bir fiyat etiketi koydu. Ancak bankanın anketine yanıt verenlerin sadece% 11'inin bir iPhone için 1.000 dolardan fazla nakit ödeyeceğini gösteriyor. Mevcut iPhone sahipleri arasında bu% 11,% 18'e yükseliyor.
 
 
En azından 2017 için, iPhone 8'de bulunan, OLED paneli, kenardan kenara ekran ve yüz tanıma gibi çoğu yeni özellik, iPhone 8'e özel olacak. Geçtiğimiz hafta, KGI Menkul Değerler Apple analisti Ming- Chi Kuo, iPhone 8'in yalnızca 2 milyon ila 4 milyon ünitesinin kullanıma sunulduğunu söyledi. Bu, yeni bir iPhone için umutsuzluğa yol açabilir.
 
webtekno
963509
Bu haberler ilginizi çekebilir