Küçük İşletmeler İçin Twitter'da Reklam

Mikroblog sitesi Twitter küçük işletmelere özel Quick Promote reklam aracını duyurdu. Detaylar haberimizde...
07 Şubat 2015 17:27
Küçük İşletmeler İçin Twitterda Reklam
Popüler mikroblog sitesi Twitter yeni reklamcılık aracını duyurdu. Quick Promote adı verilen yeni araç, işletmelere analiz paneli üzerinden hızlıca tanıtım tweetleri gönderebilme şansı sunuyor.
 
 
 
Daha kolay, daha hızlı
 
Yeni sistemin en önemli özelliği, küçük işletmelerin ücretli tanıtım mesajlarını kolay ve hızlı bir şekilde gönderebilmesine olanak sağlaması. Twitter yöneticilerinden Buster Benson, yeni servisin işletmeler için takipçi listelerindekilere benzer diğer kullanıcılara mesajlarını iletebilmesin yolunu açtığını belirtiyor.
 
 
 
Hedef kitleye yönelik mesajlar
 
Quick Promote aracı, ücretli tanıtım tweetlerinin otomatik olarak ilgili hedef kitleye yönelmesini sağlıyor. Böylece, tanıtım tweetleri ile yapılmak istenen duyuru, gerçekten konuyla ilgili kişilere ulaşmış oluyor.
 
 
Duyurular için ideal
 
Bu nedenle, yeni aracın özellikle ürün ve hizmet tanıtımları, sezon sonu indirimleri, özel promosyonlar gibi küçük işletmelerin tanıtım faaliyetlerinde önemli yer tutan alanlarda kullanılması bekleniyor. Quick Promote aracına analytics.twitter.com adresinden erişebilirsiniz.
shiftdelete
Etiketler : sosyal medya , twitter
205737
Bu haberler ilginizi çekebilir