• Anasayfa
  • Mobil
  • Kısa Süreliğine Ücretsiz Olan iOS Uygulamaları!

Kısa Süreliğine Ücretsiz Olan iOS Uygulamaları!

İşte Apple Store'da kısa süreliğine ücretsiz hale gelen altı uygulama...
19 Ekim 2017 23:51
Kısa Süreliğine Ücretsiz Olan iOS Uygulamaları!
Birçok insan Apple uygulamarını sever ancak bu uygulamaların en iyileri biraz pahalıdır. Ancak uygulama geliştiricileri, ücretli uygulamaları bazen ücretsiz hale getirebilirler.
 
Bu ücretsiz uygulamarı tekrar ücretli hale gelmeden indirebilmek için şanslı bir anınızda olmanız gerekebilir.  Bu kez işinizi şansa bırakmamak için dönemsel olarak ücretsiz hale gelmiş bazı uygulamaları sizler için toparladık. Bu arada belirtelim eğer Apple Store'a girdiğinizde bu uygulamalar ücretli hale gelmişse gerçekten biraz şansa ihtiyacınız var demektir.
 
Uygulamaları indirmek için uygulamaların üzerine tıklayın.
 
 
 
 
Zombify uygulaması fotoğraflarınızı, her an beyin yemeye hazır bir zombi haline getiriyor.
 
 
 
 
Bu uygulama aranızın bozuk olduğu kişilerle aranızdaki buzları eritmeniz için size kısa ipuçları sunuyor.
 
 
 
Bu uygulama, kadınlar için fitness ve dayanıklılık eğitimleri için uzmanlaşmış kişilerin desteklerini kullanıcılarına sunuyor. Uygulama kadınların, vücutlarını daha fit bir hale getirmesine yardımcı oluyor.
 
 
 
Uyku problemi çekenler için geliştirilen bu uygulama, arka planda çalan huzur verici sesler eşliğinde uyumanıza yardımcı oluyor.
 
 
 
Mavi ışık, gözlerinizi yorar ve uykunuzun kaçmasına sebep olur. Özellikle gece yatmadan önce cep telefonlarıyla sıkça vakit geçirenler için geliştirilen bu uygulama mavi ışık yayılımını minimum seviyeye indirecek arkaplanlarla uykunuzun kaçmasını önlemeye yardımcı olur.
 
 
 
Şarap tutkunları için geliştirilen Pocket Wine uygulaması, şarap yapımında kulanacağınız üzümlerin kalitesini belirlemede ve şarap mahseni kurmanız için size sanal destek sunuyor.
 
webtekno
618952
Bu haberler ilginizi çekebilir