• Anasayfa
  • Oyun
  • Kim Kardashian'ın Oyunu ilk beş günde rekor kırdı!

Kim Kardashian'ın Oyunu ilk beş günde rekor kırdı!

Televizyon ünlüsü Kim Kardashian için yapılmış mobil oyuna ilgi çok büyük oldu. Kim Kardashian'ın Oyunu ilk beş günde rekor kırdı!
04 Ağustos 2014 13:55
Kim Kardashianın Oyunu ilk beş günde rekor kırdı!
Mobil oyun firması Glu tarafından iOS için üretilmiş olan oyun, ilk beş gününde 1.6 milyon Dolar gelir getirmiş. Oyun şu anda Apple'ın AppStore'unda en çok para kazana oyunlar listesinde ilk beşe girmiş durumda.
 
Kim Kardashian: Hollywood isimli ücretsiz oyunda kendinize bir karakter yaratıp, Hollywood'un ünlü mekanlarında geziyor, kendinize bir iş buluyor, ünlenmeye çalışıyor ve tabii ki Kim Kardashian ile takılma şansı yakalıyorsunuz.
 
Kardashian ailesinin çeşitli TV reality şovlarını izleyenler, oradan alıntı tonla espri ve göndermeyi hemen yakalayacaklardır. Oyunda kıyafetler, ayakkabılar ve aksesuarlar satın alıp istediğiniz gibi giyinebilecek ve gece mekanlarında vakit geçireceksiniz.
 
Oyun her ne kadar bedava olsa bile, oyun içinde aksiyonlar ile harcadığınız enerjiyi tamamlamak için gerçek para ile ek enerji satın almak mümkün. Ayrıca yine gerçek para ile oyun içinde özel saç tasarımları, özel kıyafetler ve aksesuarlar da alabilirsiniz.
 
Tüm bunlar ise ilk beş günde mobil oyunun 1.6 milyon Dolar kazanmasını sağlamış. Yapımcı Glu, milyonlarca oyuncunun oyunu indirmesini beklediklerini söylemiş.
haberler.com
Etiketler : Apple , Appstore , mobil , Oyun , Oyunlar
904196
Bu haberler ilginizi çekebilir