Kılıf İçerisindeki iPhone 8 Fotoğrafları Paylaşıldı!

Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone 8'in tanıtım tarihi yaklaştıkça haberlerin gelme sıklığı da artmış durumda. Şimdi ise kılıf içerisinde iPhone 8 görüntüleri paylaşıldı.
15 Temmuz 2017 18:35
Kılıf İçerisindeki iPhone 8 Fotoğrafları Paylaşıldı!
Tanıtım tarihi yaklaştıkça Apple’ın yeni akıllı telefonu iPhone 8 hakkındaki söylenti ve sızıntıların ardı arkası kesilmiyor. Bu sefer ise iPhone 8’e ait olduğu iddia edilen kılıflı birkaç farklı cihaz görsel sızdırıldı.
 
Yeni iPhone 8 görselleri sızdırıldı!
 
Ünlü sızıntı kaynağı Slashleaks tarafından paylaşılan ve kılıf takılmış iPhone 8’e ait olduğu iddia edilen yeni cihaz görselleri, önceki sızıntıları büyük ölçüde doğrular nitelikte.
 
 
 
 
Haber içerisinde yer alan yeni sızdırılmış ilk iki görselle yakından baktığımızda cihazın sadece arka tarafı görünmekle beraber, aynı daha önceki sızıntılarda olduğu gibi dikey konumlandırılmış çift kamera sönsörü dikkat çekiyor.
 
 
 
 
Ancak aşağıda yer alan ve daha önce sızdırılan kılıflı beyaz iPhone 8 görselinde ise cihazın ön tarafı görünmekte. Bu görsel de yine önceki sızıntıları doğrulamakla birlikte, üst tarafta yer alan ahize, kamera ve sensörler için ayrılmış küçük çıkıntıyı tekrar gündeme getirdi. Dolayısıyla iPhone 8’in üst tarafında küçük bir çıkıntı olacağı büyük ölçüde doğrulandı diyebiliriz.
 
 
shiftdelete
162010
Bu haberler ilginizi çekebilir