Kaybolan Airpods'ları Bulmak Artık Daha Kolay!

Apple'in yeni güncellemesinde birlikte Airpods'umu Bul özelliği geliyor. Peki nasıl çalışacak?
25 Ocak 2017 17:16
Kaybolan Airpodsları Bulmak Artık Daha Kolay!
Eğer Airpods satın almak istiyorsanız ama cihazın kolayca kaybolabileceğinden korkuyorsanız, Apple sizin için özel bir güncelleme yayınlıyor.
 
 
Airpods artık kolayca bulunabilecek
 
Bildiğiniz gibi AirPods, kullanılmadığı zaman güvende tutulmasını ve şarj edilmesini sağlayan özel şarj kutusu ile birlikte gelir. Olur da kulaklığınızın birini veya ikisini birden kaybederseniz, iPhone’umu Bul özelliğini kullanarak iCloud’da oturum açmış iOS aygıtlarınızın herhangi birinin Bluetooth kapsama alanı içinde AirPods’unuzu bulabilirsiniz.
 
 
AirPods’unuz bu aygıtlardan herhangi birinin kapsama alanı içindeyse ve bulunabilir durumdaysa, aramaya başlayacağınız yeri göstermek için o aygıtın bulunduğu konum kullanılıyor. iPhone’umu Bul, bulunduğu yeri belirlemenize yardımcı olmak için AirPods’unuzun tekinde veya ikisinde birden özel olarak tasarlanmış bir ses de çıkartabilir. Böylece kolay bir şekilde cihazınızı bulabilirsiniz.
 
AirPods’unuz tüm aygıtlarınızın kapsama alanının dışındaysa, şarj edilmesi gerekiyorsa veya AirPod Kutusu’nun içindeyse, iPhone’umu Bul özelliği AirPods’un iOS aygıtınıza en son bağlandığı zamanı ve konumu göstererek size yardımcı olabilir.
 
24 Ocak'ta geliştirici programı çerçevesinde hizmete giren uygulama kısa süre içerisinde kullanıcılara sunulacak.
 
shiftdelete
888234
Bu haberler ilginizi çekebilir