Katlanabilir Ekran Samsung'un Arayüzü Sızdı!

Samsung'un katlanabilir telefonu Galaxy X'in arayüzü ortaya çıktı. İşte Galaxy X hakkındaki yeni bilgiler...
12 Kasım 2017 08:04
Katlanabilir Ekran Samsungun Arayüzü Sızdı!
Samsung sınırlı olarak üreteceği katlanabilir akıllı telefonu Galaxy X hakkında yeni sızıntılar ortaya çıktı. Samsung Galaxy X kullanıcı arayüzü sızdırıldı.
 
 
 
 
Samsung Galaxy X arayüzü sızdırıldı!
 
Samsung’un ilk katlanabilir telefonu olması beklenilen Galaxy X bir süredir merakla bekleniyor. Geçtiğimiz günlerde dünyanın ilk katlanabilir telefonunu piyasaya sunan ZTE, çift ekranı katlanabilen bir mekanizma ile sunmuştu.
 
 
Açıldığında adeta bir tablet deneyimi sunan ZTE Axon M, günümüz koşullarında kalın sayılabilecek çerçeveleri nedeniyle pek kullanışlı gözükmüyor. Ortaya çıkan Galaxy X arayüzü ise Samsung’un ZTE Axon M ile benzer bir kullanıcı deneyimi sunacağa benziyor.
 
 
Dikey ya da yatay olarak kullanılabilen ekranlar, iki farklı ekran olarak ve tek bir büyük ekran olarak kullanılabilecek. Yani katlanabilir telefon kelimeleri yine hayallerdeki kullanımı veremeyecek.
 
 
ZTE Axon M ile benzer bir kullanıcı deneyimi sunması beklenen Samsung Galaxy X, SM-G888 kod adıyla üretiliyor. Başlangıçta sadece Güney Kore’ye özel olacak olan modelden sadece 100 bin adet üretilecek
shiftdelete
839777
Bu haberler ilginizi çekebilir