Karşınızda Ucuz Akıllı Telefon Nokia 2!

99 euroluk satış fiyatıyla öne çıkan ve safkan Android yazılımla gelen telefon, 2 güne varan bir pil ömrü vadediyor.
31 Ekim 2017 15:59
Karşınızda Ucuz Akıllı Telefon Nokia 2!
Nokia 2 neler sunuyor?
 
Giriş seviyesi özelliklere sahip telefon, gücünü 1.2 GHz saat hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 212 işlemcisinden alıyor. Bu işlemcinin yanı sıra 1 GB RAM ve 8 GB depolama alanına sahip telefon, microSD kart desteğini de bünyesinde barındırıyor.
 
5 inç boyutlu ekranda 720p HD çözünürlükle gelen Nokia 2 modelinde, Corning Gorilla Glass cam korumasına da yer verilmiş. Ayrıca arkada 8 MP, önde ise 5 MP kamera olduğunu da belirtelim.
 
 
Kutudan Android 7.0 Nougat sürümüyle çıkan cihaz, Google Asistan desteği sunan ilk giriş seviyesi model. İçerisinde safkan Android yazılımı olan telefon, bu sayede düşük donanım bileşenleriyle de olsa makul bir performans göstermek üzerine kurulu. Ayrıca son olarak telefonda 4100 mAh batarya kapasitesi yer alıyorki, 2 güne varan pil ömrü neredeyse garanti diyebiliriz.
 
Global satışı Kasım ortasında başlayacak cihaz 99 euro fiyat etiketiyle satılacak. Son olarak Bakır siyah, beyaz ve kurşun siyah olmak üzere üç farklı renk seçeneğinin olduğunu da belirtelim.
shiftdelete
764413
Bu haberler ilginizi çekebilir