Karşınızda Su Geçirmez Amazon Kindle Oasis

Amazon, su geçirmeme özelliğine sahip yeni Kindle Oasis e-okuyucusunun duyurusunu yaptı. Detaylar haberimizde..
12 Ekim 2017 18:42
Karşınızda Su Geçirmez Amazon Kindle Oasis
Amazon Kindle Oasis özellikleri
 
Bugüne kadarki ilk su dayanıklılığı sunan Kindle modeli olan Oasis’i bu sayede havuz başında bile gönül rahatlığıyla kullanmanız mümkün. IPX8 sertifikası ile 2 metre derinlikte suda 60 dakikaya kadar sorun yaşanmıyor. Selefinden daha büyük olan model, 7 inç parlamasız 300 ppi ekrana sahip ve sayfa başına yüzde 30 oranında daha fazla kelime gösterebiliyor.
 
Bütünleşik ortam ışığı sensörü ile parlaklık oranı otomatik ayarlanabiliyor. Sayfa çevirme tuşları sağ tarafta konumlandırılmış. Ek olarak, bu üründe sayfa çevirmenin şimdiye kadarki modellere göre çok hızlı olduğu vurgulanıyor.
 
Yeni alüminyum arka yüzey ortalama üretim kalitesini arttırıyor. Alt taraf ise batarya vb. donanım için biraz kalın kalmış. Öte yandan Oasis, sadece 194 gr ağırlığıyla ultra hafifliğinden ödün vermiyor.
 
8 GB ve 32 GB model seçenekleri sunulurken dahili batarya kapasitesinde de artışa gidilmiş durumda. Audible entegrasyonu ile Amazon sesli kitap mağazasına da kolay erişim sunulmakta. Üründe Bütünleşik hoparlör bulunmadığını ve Bluetooth kulaklık kullanmanız gerektiğini belirtelim.
 
Kindle Oasis, 31 Ekim tarihinde 8 GB model için 230 sterlin ve 32 GB 3G bağlantı özellikli model için 320 sterlin fiyatla satışa sunulacak.
shiftdelete
819448
Bu haberler ilginizi çekebilir