• Anasayfa
  • Mobil
  • Kablosuz Kulaklık Razer Hammerhead BT Tanıtıldı!

Kablosuz Kulaklık Razer Hammerhead BT Tanıtıldı!

Kablosuz kulaklık Razer Hammerhead BT tanıtıldı. İşte muhteşem tasarıma sahip Hammerhead BT'nin özellikleri ve fiyatı...
19 Nisan 2017 21:18
Kablosuz Kulaklık Razer Hammerhead BT Tanıtıldı!
Razer, kablosuz kulak içi kulaklık seti modeli olan Hammerhead BT’yi duyurdu. Peki, Razer Hammerhead BT kullanıcılara neler sunuyor?
 
Razer Hammerhead BT özellikleri
 
Kablosuz özgürlük ve sürekli net ses deneyimi sunma odaklı Razer Hammerhead BT kablosuz kulak içi kulaklık seti, özel olarak ayarlanmış 10 mm sürücülere, başarılı bir batarya süresine ve iOS ile Android uyumluluğuna sahip.
 
 
Piyasadaki standart 6 mm sürücüler yerine, daha yüksek ve net ses deneyimi için 10 mm dinamik sürücülere yer verilmesi ise dikkat çekici. Razer’ın bu modelinde bas sesleri öne çıkardığını da belirtelim. 8 saate varan batarya süresi ile Hammerhead BT hiç durmadan kullanıcısına yüksek performans sunuyor. Şarj süresi ise 2 saat olarak veriliyor. Tabii ki bu değerler kullanım ve cihaza göre farklılık gösterebilir.
 
 
Hammerhead BT, oldukça şık bir boyun bandı tasarımı da sunuyor. Ayrıca, istenildiğinde çıkartılabilen manyetik bir aksesuar ile tişörtünüzün korunması ve omuzlarınızdaki yükün azaltılması bile düşünülmüş. Şirketin ikonik siyah ve yeşil uyumu yine cidden göze çarpıyor.
 
 
Kablo üzerinde yer alan mikrofonlu kumanda ile güç, eşleme, müzik ve çağrı kontrolleri gerçekleştirilebiliyor. Ürünün 63 santimetre uzunluğunda ve 28 gram ağırlığında olduğunu da not olarak düşelim. Ayrıca, kulaklık seti 10 metrelik kablosuz mesafe sunuyor.
 
Yakında satışa sunulacak olan Razer Hammerhead BT, 100 dolarlık fiyat etiketine sahip.
 
shiftdelete
450935
Bu haberler ilginizi çekebilir