Jay-Z'nin Yeni Müzik Platformu TIDAL Türkiye'de!

Geçtiğimiz ay Jay-Z tarafından satın alınan çevrimiçi müzik dinleme servisi TIDAL Türkiye'de! Detaylar haberimizde.
12 Mart 2015 21:34
Jay-Znin Yeni Müzik Platformu TIDAL Türkiyede!
Geçtiğimiz ay Jay-Z tarafından satın alınan ve güçlü bir çıkış yapmak isteyen TIDAL artık Türkiye'de de hizmet verecek!
 
 
Ülkemizde bazı operatörlerinde artık çevrimiçi müzik servisleriyle anlaşmalar sağladığı şu günlerde 25 ülkede hizmet veren yüksek kaliteli müzik servisi Tidal, nihayet Türkiye'de de hizmet vermeye başladı.
 
 
Aspiro adlı şirketin sahibi olduğu Tidal'ı satın almak üzere geçtiğimiz aylarda Jay Z, 56 milyon dolar teklif etmişti ancak bu teklif yönetim kurulundan ret cevabı aldı ve Jay Z'nin bu girişimi başarısızlıkla sonuçlandı.
 
Hali hazırda piyasada bulunan bir çok müzik servisinden çok daha kaliteli bir müzik arşivine sahip olan Tidal, 1411 Kbps kayıpsız ses kalitesi sunuyor. Arşivine Türkçe müzikleri de ekleyen Tidal 25 milyon şarkıyı ve 75 binden fazla HD videoyu bünyesinde barındırıyor.
 
 
Yeni müzikler keşfetmenizi sağlayan çeşitli sistemlerin bulunduğu serviste rakiplerinde olduğu gibi çeşitli listeler yapmanızda mümkün kılınmış. Ayrıca internet bağlantınız olmadığı zamanlarda müzik dinlemenizi mümkün kılan çevrimdışı moda da uygulamada yer verilmiş.
 
Spotify ve diğer rakiplerinde olduğu gibi ücretsiz kullanıma imkan sağlamayan Tidal'a üye olmak içinse aylık 19,99 TL vermeniz gerekiyor. Servisi 7 gün süreyle ücretsiz olarak deneyebildiğinizi de ekleyelim.
shiftdelete
Etiketler : Aspiro , Spotify , TIDAL , Uygulamalar
874007
Bu haberler ilginizi çekebilir