iWatch’u ilk test eden Kobe Bryant oldu!

Apple bu son baharda tanıtımını yapmaya hazırlandığı iWatch’u spor dünyasının profesyonelleriyle test etmeye başladı. iWatch’u ilk test eden ise Kobe Bryant oldu.
23 Haziran 2014 11:24
iWatchu ilk test eden Kobe Bryant oldu!
Ulusal Hokey Ligi (NHL),  Majör Beyzbol Ligi (MLB) ve NBA dahil olmak üzere bir çok profesyonel oyuncu ile “yoğun eğitim ortamında spor yeteneklerini” test ettiği ortaya çıktı. 
 
iWatch’u test eden sporcular arasında Lakers’ın yıldızı Kobe Bryant ve Los Angeles King oyuncusu Dustin Brown bulunuyor. Gelen sızıntılara göre Kobe Bryant şirketin tasarım şefi Jony Ive ile geçen ay Apple’ın Kaliforniya’daki kampüsünde görüldü.
 
Apple’ın ABD’deki tüm profesyonel lig’lerin üst oyuncularıyla test etmek istediği ve Kobe Bryant ile daha kapsamlı bir çalışmaya girdiği söyleniyor. Özellikle Kobe Bryant ile çalışma istekleri ise hem ABD’nin batı eyaletlerinde hem de Çin’de birçok hayranı bulunması. 
 
Dünyanın en yüksek 5. Oyuncusu olan Kobe Bryant’ın marka elçisi olabileceği de söylentiler arasında. Bu iddiaları güçlendiren diğer bir bilgi ise Kobe Bryant’ın  Nike ile uzun soluklu bir ilişkisi olduğu ve Nike’ın da iWatch’un gelişiminde rol oynadığı gerçeği. 
 
Söylentilere göre Apple’ın yeni Healthkit uygulamasını da destekleyen iWatch, hem profesyonel hem de amatör spor tutkunları için yeni bir izleme ve teşhis cihazı olarak hizmet verecek.
 
Apple’ın zaten kavisli bir ekran için şirketlerle anlaşma yaptığı bilgisi biliniyordu. Bunlara ek olarak üretime başlandığı ve Ekim ayında tanıtılıp piyasaya sürüleceği söyleniyor.
 
Çeviri: incehesap
Etiketler : Apple , iWatch
951252
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Appleın 60 inçlik TVsi Ortaya Çıktı!

  Apple'ın 60 inçlik TV'si Ortaya Çıktı!

  Apple'ın yeni 60 inç ekrana sahip TV'si ortaya çıktı. İşte yeni TV'nin ilk detayları...
 • İşte Nikon D850!

  İşte Nikon D850!

  Nikon'nun yeni DSLR fotoğraf makinesi D850 ortaya çıkıtı. İşte D850'nin özellikleri fiyatı...
 • Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Almaya'da araştırmacılar güneş ışığından elektrik üreten güneş gözlüğü tasarlandı. İşte haberin ayrıntıları...
 • Samsungdan Milyonluk Televizyon!

  Samsung'dan Milyonluk Televizyon!

  Samsung, 88 inç büyüklüğündeki dev Q9 televizyonunu satışa sundu. Dev televizyonun fiyatı ile lüks bir ev satın alınabilir.
 • İşte Apple HomePodun Özellikleri!

  İşte Apple HomePod'un Özellikleri!

  Apple'ın WWDC 2017 etkinliği kapsamında tanıtımını gerçekleştirdiği, akıllı hoparlörü HomePod'un özellikleri sizlerle paylaşıyoruz.
 • Spotify Kullanucı Sayısı Appleı Katladı!

  Spotify Kullanucı Sayısı Apple'ı Katladı!

  Spotify'in Mart ayında açıklanan kullanıcı rakamları 50 milyon civarında idi. Yeni gelen açıklamaya göre kullanıcı sayısı Apple Music'in kullanıcı sayısının iki katından daha fazla.
 • Jeff Bezosun Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Jeff Bezos'un Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Uzun süre dünyanın en zengin insanı olma unvanını sürdüren Bill Gates'i geride bırakarak bu koltuğun sahibi olan Jeff Bezos'un liderliği uzun sürmedi. 8 saat sonra dünyanın en zengin ismi tekrar Bill Gates oldu.
 • Jeff Bezos, Bill Gatesi Geride Bıraktı!

  Jeff Bezos, Bill Gates'i Geride Bıraktı!

  Uzun süre dünyanın en insanı unvanını elinde bulunduran Bill Gates, artık dünyanın en zengin insanı değil. Bu koltuğun sahibi artık Jeff Bezos. İşte Amozon'un kurucusu Jeff Bezos'un serveti...
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama