iWatch'a ait uygulamalar ortaya çıktı!

Apple'ın bu yıl içerisinde bir akıllı saat piyasaya süreceği iddiaları giderek daha fazla yoğunlaşıyor ve firmanın yeni iş ilanları da bu iddiaları körüklüyor. Şimdilerde ise iWatch'a ait uygulamalar ortaya çıktı!
17 Şubat 2014 10:22
iWatcha ait uygulamalar ortaya çıktı!
Apple tarafında “önemli yenilik” kavramı altında genel ifadelerle sorular geçiştirilirken, herhangi bir resmi işaret verilmedi.
 
Ancak Twitter üzerinde yayınlanan iki görsel iWatch ürününün iOS uygulamasına ait olduğunu iddia ettiği sahneler yansıtıyor.
 
Görsellerin ilkinde Watch Utility adındaki iWatch uygulaması ikonu görülüyor. Ayrıca Apple'ın daha önce bilgileri internete sızan Healthbook adındaki sağlık ve fitness uygulamasının da ikonu hemen yanında yer alıyor. İkinci görselde ise Watch Utility uygulamasının iWatch akıllı saatini tararken ortaya çıkan animasyonu yer alıyor.
 
 
Kaynak uygulamanın şu an oldukça hata dolu olduğunu belirtiyor. iWatch konusunda detaya girmekten kaçınan kaynak, krom ekran kenarı ve poliüretan kayış ile geleceğini belirtiyor. Ayrıca iWatch'un bağımsız bir cihaz olmaktan ziyade iPhone'a bağlı olarak çalışacağı da ifade ediliyor.
 
Watch Utility ise iWatch için bir ayarlama uygulaması olacak. Saatin çeşitli bildirim ayarları buradan yapılabilecek. Görsellerin doğruluğu konusunda kendisinden emin olan kaynak, iPhone 5S üzerinde uygulamayı denediğini belirtiyor. 
 
Şimdilik görsellerin ne kadar doğru olduğunu bilmek zor. Ancak zaman ilerledikçe konu ile ilgili daha fazla bilgi internete sızacaktır.  
donanimhaber
Etiketler : Akıllı Saat , Apple , iOS , iphone , iWatch , twitter
261186
Bu haberler ilginizi çekebilir