iWatch ne zaman geliyor

Apple'ın akıllı saati iWatch ne zaman geliyor? İşte iWatch'la ilgili merak edilenler...
12 Haziran 2014 20:43
iWatch ne zaman geliyor
iWatch'ın gizemi WWDC'de çözülmemiş olabilir ancak Apple'ın ilk giyilebilir cihazı ile ilgili sahip olduğumuz ipuçları, bu ürünün çok yakında karşımıza çıkabileceğini söylüyor. Şimdi ise bir analist, tedarikçileri kaynak göstererek iWatch'un üretim aşamasının başlamak üzere olduğunu sölüyor.
 
Cantor Fitzgerald analisti Brian White'ın söylediğine göre, iWatch bileşenlerinin bazılarının üretim aşaması başlamış durumda ve güz döneminde üretimin hızlanması bekleniyor. Ayrıca White, iWatch ile iPhone 6'nın piyasaya çıkış tarihlerinin eşleşmesi için uğraşılacağını da söylemekte. Ancak bu, analistin tahmini olmaktan öteye geçemiyor.
 
Bu arada, Nikkei Asian Review'in söylediğine göre, "endüstri kaynakları" Apple'ın iWtach'unun gözükeceği ayın Ekim ayı olduğunu iddia ediyor. Bu kaynaklar aynı zamanda iWatch'un kavisli bir OLED dokunmatik ekrana sahip olacağını ve firmanın ayda üç ile beş milyon arası bir miktarda saat üretmeyi planladığını söylüyor.
 
Daha önce de pek çok kez duyduğumuz, kan şekeri ölçümü ve oksijen takibi gibi biyometrik değerlerin de saat ile beraber çalışacağı iddiası geçerliliğini koruyor. Ancak halen bu konuda kesin bir şey söylemek mümkün değil.
 
Bütün bu söylentiler ışığında ve iPhone 6 ile aynı zamanda ortaya çıkmanın ne kadar etkili olacağını hesaba katarak konuşmak gerekirse, iWatch'un çıkış tarihinin Ekim olacağına kesin gözü ile bakılabilir. Ayrıca, Apple'ın ilk giyilebilir cihazı olması beklenen ürünün, bazı biyometrik değerleri ölçebilecek yeteneğe sahip olacağı da kesin.
hurriyet
Etiketler : Akıllı Saat , Apple , iPhone 6 , iWatch
753999
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Appleın 60 inçlik TVsi Ortaya Çıktı!

  Apple'ın 60 inçlik TV'si Ortaya Çıktı!

  Apple'ın yeni 60 inç ekrana sahip TV'si ortaya çıktı. İşte yeni TV'nin ilk detayları...
 • İşte Nikon D850!

  İşte Nikon D850!

  Nikon'nun yeni DSLR fotoğraf makinesi D850 ortaya çıkıtı. İşte D850'nin özellikleri fiyatı...
 • Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Almaya'da araştırmacılar güneş ışığından elektrik üreten güneş gözlüğü tasarlandı. İşte haberin ayrıntıları...
 • Samsungdan Milyonluk Televizyon!

  Samsung'dan Milyonluk Televizyon!

  Samsung, 88 inç büyüklüğündeki dev Q9 televizyonunu satışa sundu. Dev televizyonun fiyatı ile lüks bir ev satın alınabilir.
 • İşte Apple HomePodun Özellikleri!

  İşte Apple HomePod'un Özellikleri!

  Apple'ın WWDC 2017 etkinliği kapsamında tanıtımını gerçekleştirdiği, akıllı hoparlörü HomePod'un özellikleri sizlerle paylaşıyoruz.
 • Spotify Kullanucı Sayısı Appleı Katladı!

  Spotify Kullanucı Sayısı Apple'ı Katladı!

  Spotify'in Mart ayında açıklanan kullanıcı rakamları 50 milyon civarında idi. Yeni gelen açıklamaya göre kullanıcı sayısı Apple Music'in kullanıcı sayısının iki katından daha fazla.
 • Jeff Bezosun Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Jeff Bezos'un Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Uzun süre dünyanın en zengin insanı olma unvanını sürdüren Bill Gates'i geride bırakarak bu koltuğun sahibi olan Jeff Bezos'un liderliği uzun sürmedi. 8 saat sonra dünyanın en zengin ismi tekrar Bill Gates oldu.
 • Jeff Bezos, Bill Gatesi Geride Bıraktı!

  Jeff Bezos, Bill Gates'i Geride Bıraktı!

  Uzun süre dünyanın en insanı unvanını elinde bulunduran Bill Gates, artık dünyanın en zengin insanı değil. Bu koltuğun sahibi artık Jeff Bezos. İşte Amozon'un kurucusu Jeff Bezos'un serveti...
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama