iWatch için yeni iddialar ortaya atıldı

Giyilebilir teknolojiler konusunda beklentilerin yüksek olduğu isim olan Apple için şaşırtıcı iddialar ortaya atılmaya devam ediyor. Apple birden fazla ürün ile karşımıza çıkabilir mi?
01 Eylül 2014 10:41
iWatch için yeni iddialar ortaya atıldı
9 Eylül’de iPhone 6’yı tanıtacak olan Apple için bu lansman belki de tarihin en geniş çaplı etkinliklerinden biri olacak. İki farklı iPhone modelinin tanıtılacak olması bile zaten başlı başına bir olayken işin içine bir de giyilebilir teknolojiler odağında bir şeylerin dahil olması, etkinliği mobil dünya adına tam bir şölene çevirecek.
 
Apple’ın nasıl bir akıllı saat tanıtacağı merak konusu olmuşken son söylentiler, teknoloji devinin farklı piyasaya çıkış tarihleri olan birden fazla modeli tanıtacağı yönünde şekillenmeye başladı. Farklı bütçelere hitap edeceği konuşlan bu modellerin en pahalısı için 400 Dolar baraj olarak ifade ediliyor.
 
Elbette ki tüm bunlar şimdilik birer söylenti ancak farklı bütçelere uygun cihazların gelmesi, cihazların özel işlev odaklarında ve ekran boyutlarında tasarlanacağı şeklinde yorumlanabilir. Ayrıca LG’nin 199, Samsung’un 229 Dolar’lık akıllı saatleri, Apple’ı da bu fiyat aralığında da bir ürün hazırlamaya itecektir tahminen. 
 
Her şeyin yanında kuşkusuz gerçek şu ki Android Wear’ın ardından Apple’ın da bu piyasaya girmesi, 2015 yılının, giyilebilir teknolojiler odağında rekabet çıtasının yükseldiği yıl olmasını zorunlu kılacak.
donanimhaber
293658
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Appleın 60 inçlik TVsi Ortaya Çıktı!

  Apple'ın 60 inçlik TV'si Ortaya Çıktı!

  Apple'ın yeni 60 inç ekrana sahip TV'si ortaya çıktı. İşte yeni TV'nin ilk detayları...
 • İşte Nikon D850!

  İşte Nikon D850!

  Nikon'nun yeni DSLR fotoğraf makinesi D850 ortaya çıkıtı. İşte D850'nin özellikleri fiyatı...
 • Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Almaya'da araştırmacılar güneş ışığından elektrik üreten güneş gözlüğü tasarlandı. İşte haberin ayrıntıları...
 • Samsungdan Milyonluk Televizyon!

  Samsung'dan Milyonluk Televizyon!

  Samsung, 88 inç büyüklüğündeki dev Q9 televizyonunu satışa sundu. Dev televizyonun fiyatı ile lüks bir ev satın alınabilir.
 • İşte Apple HomePodun Özellikleri!

  İşte Apple HomePod'un Özellikleri!

  Apple'ın WWDC 2017 etkinliği kapsamında tanıtımını gerçekleştirdiği, akıllı hoparlörü HomePod'un özellikleri sizlerle paylaşıyoruz.
 • Spotify Kullanucı Sayısı Appleı Katladı!

  Spotify Kullanucı Sayısı Apple'ı Katladı!

  Spotify'in Mart ayında açıklanan kullanıcı rakamları 50 milyon civarında idi. Yeni gelen açıklamaya göre kullanıcı sayısı Apple Music'in kullanıcı sayısının iki katından daha fazla.
 • Jeff Bezosun Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Jeff Bezos'un Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Uzun süre dünyanın en zengin insanı olma unvanını sürdüren Bill Gates'i geride bırakarak bu koltuğun sahibi olan Jeff Bezos'un liderliği uzun sürmedi. 8 saat sonra dünyanın en zengin ismi tekrar Bill Gates oldu.
 • Jeff Bezos, Bill Gatesi Geride Bıraktı!

  Jeff Bezos, Bill Gates'i Geride Bıraktı!

  Uzun süre dünyanın en insanı unvanını elinde bulunduran Bill Gates, artık dünyanın en zengin insanı değil. Bu koltuğun sahibi artık Jeff Bezos. İşte Amozon'un kurucusu Jeff Bezos'un serveti...
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama