İşte Yenilenen Galaxy Note 7'nin Fiyatı!

Samsung'un yenileyerek piyasaya çıkaracağı telefonu Galaxy Note 7'nin fiyatı belli oldu. İsmi de Galaxy Note FE oldu. İşte detaylar...
04 Haziran 2017 02:29
İşte Yenilenen Galaxy Note 7nin Fiyatı!
Samsung'un geçtiğimiz yıl üretimine son verdiği Galaxy Note 7'yi tekrar satışa sunmaya hazırlandığı biliniyor. Bugüne kadar Galaxy Note 7R olarak adlandırıldığı düşünülen yenilenmiş Note 7, Galaxy Note FE (Fan Edition) adıyla Güney Koreli Danawa'da listelendi.
 
Galaxy Note FE adıyla geliyor!
 
Güney Kore kaynaklı yeni bir sızıntı, Galaxy Note FE olarak adlandırılan Galaxy Note 7'nin yenilenmiş varyantının 699.600 won (623 dolar) fiyat etiketi ile piyasaya sürüleceğini gösteriyor. 64 GB depolama alanına sahip Note FE'nin fiyatının listelenmeye başlaması cihazın yakın zamanda piyasaya sürüleceğini gösteriyor.
 
 
Galaxy Note FE, Note 7 ile aynı tasarıma sahip olacak. Geçtiğimiz hafta Note 7 ile yenilenmiş Note 7'yi ayırt etmek için cihazın arkasında "R" yazacağı bilgisi gelmişti. Note FE isminin ağırlık kazanması ile birlikte "R" yerine "FE" yazılması daha muhtemel görünüyor.
 
Galaxy Note FE orijinal Galaxy Note 7 ile hemen hemen aynı özelliklere sahip olacak. Geçtiğimiz yıl yaşanan pil sorunundan dolayı 5.7 inç ekran, Exynos 8890, 4GB RAM ve 12MP kameraya sahip Note FE'nin pil kapasitesi 3200mAh olacak. Üç ila dört milyon civarında üretilecek olan Galaxy Note FE'nin sadece 300.000 adeti Güney Kore'de satışa çıkacak.
 
shiftdelete
445540
Bu haberler ilginizi çekebilir