İşte Yeni JBL Kablosuz Kulaklıkların Fiyatı!

JBL, yeni kablosuz kulaklıkları Everest 110, 310, 710 ve 750 NC'yi tanıttı. İşte yeni kulaklıkların fiyatı ve özellikleri...
24 Haziran 2017 10:51
İşte Yeni JBL Kablosuz Kulaklıkların Fiyatı!
Günümüzde yüksek kaliteli ses deneyimi söz konusu olduğunda akla ilk gelen markalardan birisi olan JBL, kullanıcıların karşısına her geçen yeni ürünler ile çıkmaya devam ediyor.
 
Everest 110, Everest 310, Everest 710 ve Everest Elite 750NC olmak üzere dört yeni kulaklık modelinin duyurusunu gerçekleştiren JBL, böylece son kullanıcıya çok daha geniş bir ürün yelpazesi sunar hale geldi. 
 
Gelin, şimdi JBL'nin yeni Everest serisi kablosuz kulaklık ailesinin detaylarına hep birlikte göz atalım.
 
JBL, yeni Everest serisi kulaklıklarını duyurdu!
 
Serinin yeni amiral gemisi olan ve 300 dolar gibi yüksek bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkan Everest Elite 750NC, kullanıcılara en iyi deneyimi sunabilmek için uyarlamalı gürültü önleme ve TruNote otomatik ses kalibrasyonu Teknolojileri ile birlikte geliyor.
 
 
 
 
Ortam gürültüsünden rahatsız olan ancak, etrafında olan bitenden haberdar olmayı tercih eden kullanıcılar için geliştirilen uyarlamalı gürültü önleme teknolojisi, dışarıdan gelen bazı seslerin geçmesine imkan tanıyor. 
 
TruNote teknolojisi ise kulaklığın kulağınıza oturuş şekline göre sesi otomatik olarak ayarlarken, Elite 750NC'nin gürültü önleme açık halde yaklaşık 15 saat kesintisiz müzik deneyimi sunduğu ifade ediliyor.
 
 
Everest 710 ve Everest 310 modellerinde bu teknolojiler yer almazken, JBL'in ShareMe 2.0 teknolojisi ile dinlenilen müziğin diğer Bluetooth kulaklıklar ile paylaşılmasına imkan tanıyorlar.
 
Yaklaşık 25 saat pil ömrüne sahip olan Everest 710 modeli 250 dolar, 20 saat pil ömrüne sahip olan Everest 310 ise 200 dolar fiyat etiketine sahip.
 
shiftdelete
344393
Bu haberler ilginizi çekebilir