İşte Yeni JBL Kablosuz Kulaklıkların Fiyatı!

JBL, yeni kablosuz kulaklıkları Everest 110, 310, 710 ve 750 NC'yi tanıttı. İşte yeni kulaklıkların fiyatı ve özellikleri...
24 Haziran 2017 10:51
İşte Yeni JBL Kablosuz Kulaklıkların Fiyatı!
Günümüzde yüksek kaliteli ses deneyimi söz konusu olduğunda akla ilk gelen markalardan birisi olan JBL, kullanıcıların karşısına her geçen yeni ürünler ile çıkmaya devam ediyor.
 
Everest 110, Everest 310, Everest 710 ve Everest Elite 750NC olmak üzere dört yeni kulaklık modelinin duyurusunu gerçekleştiren JBL, böylece son kullanıcıya çok daha geniş bir ürün yelpazesi sunar hale geldi. 
 
Gelin, şimdi JBL'nin yeni Everest serisi kablosuz kulaklık ailesinin detaylarına hep birlikte göz atalım.
 
JBL, yeni Everest serisi kulaklıklarını duyurdu!
 
Serinin yeni amiral gemisi olan ve 300 dolar gibi yüksek bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkan Everest Elite 750NC, kullanıcılara en iyi deneyimi sunabilmek için uyarlamalı gürültü önleme ve TruNote otomatik ses kalibrasyonu Teknolojileri ile birlikte geliyor.
 
 
 
 
Ortam gürültüsünden rahatsız olan ancak, etrafında olan bitenden haberdar olmayı tercih eden kullanıcılar için geliştirilen uyarlamalı gürültü önleme teknolojisi, dışarıdan gelen bazı seslerin geçmesine imkan tanıyor. 
 
TruNote teknolojisi ise kulaklığın kulağınıza oturuş şekline göre sesi otomatik olarak ayarlarken, Elite 750NC'nin gürültü önleme açık halde yaklaşık 15 saat kesintisiz müzik deneyimi sunduğu ifade ediliyor.
 
 
Everest 710 ve Everest 310 modellerinde bu teknolojiler yer almazken, JBL'in ShareMe 2.0 teknolojisi ile dinlenilen müziğin diğer Bluetooth kulaklıklar ile paylaşılmasına imkan tanıyorlar.
 
Yaklaşık 25 saat pil ömrüne sahip olan Everest 710 modeli 250 dolar, 20 saat pil ömrüne sahip olan Everest 310 ise 200 dolar fiyat etiketine sahip.
 
shiftdelete
430656
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Facebooktan Yeni Bir Patent Daha!

  Facebook'tan Yeni Bir Patent Daha!

  Facebook'un aldığı yeni patent sayesinde artırılmış gerçeklik gözlüğü üzerindeki çalışmasının da detayları ortaya çıktı.
 • Appleın 60 inçlik TVsi Ortaya Çıktı!

  Apple'ın 60 inçlik TV'si Ortaya Çıktı!

  Apple'ın yeni 60 inç ekrana sahip TV'si ortaya çıktı. İşte yeni TV'nin ilk detayları...
 • İşte Nikon D850!

  İşte Nikon D850!

  Nikon'nun yeni DSLR fotoğraf makinesi D850 ortaya çıkıtı. İşte D850'nin özellikleri fiyatı...
 • Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Almaya'da araştırmacılar güneş ışığından elektrik üreten güneş gözlüğü tasarlandı. İşte haberin ayrıntıları...
 • Samsungdan Milyonluk Televizyon!

  Samsung'dan Milyonluk Televizyon!

  Samsung, 88 inç büyüklüğündeki dev Q9 televizyonunu satışa sundu. Dev televizyonun fiyatı ile lüks bir ev satın alınabilir.
 • İşte Apple HomePodun Özellikleri!

  İşte Apple HomePod'un Özellikleri!

  Apple'ın WWDC 2017 etkinliği kapsamında tanıtımını gerçekleştirdiği, akıllı hoparlörü HomePod'un özellikleri sizlerle paylaşıyoruz.
 • Spotify Kullanucı Sayısı Appleı Katladı!

  Spotify Kullanucı Sayısı Apple'ı Katladı!

  Spotify'in Mart ayında açıklanan kullanıcı rakamları 50 milyon civarında idi. Yeni gelen açıklamaya göre kullanıcı sayısı Apple Music'in kullanıcı sayısının iki katından daha fazla.
 • Jeff Bezosun Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Jeff Bezos'un Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Uzun süre dünyanın en zengin insanı olma unvanını sürdüren Bill Gates'i geride bırakarak bu koltuğun sahibi olan Jeff Bezos'un liderliği uzun sürmedi. 8 saat sonra dünyanın en zengin ismi tekrar Bill Gates oldu.
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama