İşte Yeni iPhone'ların RAM Kapasitesi!

Apple'ın, bu sezon 3 yeni iPhone modelini tanıtacağı iddialar arasında. Yeni gelen analize göre ise 3 yeni iPhone modelinin RAM kapasitesi ve bataryası hakkında detaylar bulunuyor. İşte o detaylar...
13 Nisan 2017 12:36
İşte Yeni iPhoneların RAM Kapasitesi!
Bu yıl Apple'ın üç yeni iPhone modelini tanıtması bekleniyor. Bu modelle ilgili son dedikodular, Cowen and Company analisti Timothy Arcuri'den geldi.
 
Arcuri, cihazların RAM kapasiteleri ile ilgili önemli bilgiler verdi.
 
 
3 telefon, 3 GB RAM!
 
Analize göre üç iPhone modelinde de RAM kapasitesi 3 GB olacak. Depolama noktasında ise 4.7 inç ve 5.5 inç'lik modellerde 32 / 128 / 256 GB seçenekleri olacakken, 5.8 inç modelinde 64 GB ve 256 GB depolama seçenekleri yer alacak.
 
Analizde yer alan bir diğer önemli detay ise batarya kapasitesi. Çünkü söylentilere göre 5.8 inç olan modelde bir değil iki batarya olacak ve böylece çok daha uzun bir pil ömrü sunulacak. Ancak "iki batarya" denirken tam olarak neyin kast edildiğini anlayamadık. Çünkü neden daha geniş kapasiteli bir batarya yerine "iki batarya" deniyor, bilemiyoruz.
 
 
Son olarak daha önce Ming-Chi Kuo'nun da söylediği gibi üç iPhone modelinde yine Lightning konnektörü yer alacak ancak bu sefer hızlı şarj da göreceğiz.
 
shiftdelete
774611
Bu haberler ilginizi çekebilir