İşte Ülkelerin iPhone 8 ve 8 Plus Fiyatları!

iPhone 8'in ülkemizde satışa sunulmasına çok az bir zaman kaldı. Ancak ülkemizdeki fiyatı oldukça yüksek olması bekleniyor. Peki, en ucuz iPhone 8 hangi ülkede...
25 Eylül 2017 12:36
İşte Ülkelerin iPhone 8 ve 8 Plus Fiyatları!
Apple kısa süre önce duyurduğu iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ı piyasaya sürdü. Telefonlar çok hoş özelliklerle geliyor gelmesine de ülkemizde hangi fiyatla geleceği hala bilinmiyor. Daha önceki fiyatlardan deneyimlediğimiz kadarıyla, iPhone 8 Plus’ın 4.400 TL’den aşağı olmayacağına kesin gözüyle bakılabilir. Bu fiyatlar iPhone X’la birlikte çok daha yüksek fiyatlara çıkacak.
 
Bugün sizlere iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ı en uygun fiyatla satın alabileceğiniz ülkeleri göstereceğiz. Türkiye’nin finansal durumuna göre diğer ülkelerdeki vergi oranları çok daha düşük olduğu için bazı insanlar telefonları yurt dışından satın almayı tercih ediyorlar. 'Ben garantiyi sorun etmem, ayrıca uçak bileti alıp birkaç yer de görmüş olurum' diyorsanız bu işlem tam size göre olacaktır.
 
 
Ülkelerin hepsini birer birer listelemeye kalktığımızda, en uygun fiyatlı ülkenin normal olarak ABD olduğunu görüyoruz. Apple’ın bizzat ABD firması olmasından dolayı, oraya giderek telefon satın alırsanız çok daha ucuza gelecektir. Örneğin, 4.000 TL civarında olacağını düşündüğüm iPhone 8 64 GB’lık versiyonu ABD’den 2.445 TL’ye satın alabilirsiniz. iPhone 8 Plus’a ödemeniz gereken tutar ise 2.795 TL. Amerika’ya giderek bu ücretlere iPhone satın alabilir, Türkiye’ye döndüğünüzde telefonun IMEI kaydı için 150 TL ödeyerek gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
 
'ABD’ye uçak biletleri epey pahalı, farklı alternatifler arıyorum' diyorsanız, aşağıdaki ülkeler listesi çok işinize yarayacaktır.
 
iPhone 8 Fiyatları
 
 
iPhone 8 Plus Fiyatları
 
 
webtekno
21534
Bu haberler ilginizi çekebilir