İşte TP-Link'in Yeni Telefonlarının Türkiye Fiyatı!

TP-Link orta seviye iki yeni telefon piyasa sürdü. İşte TP-Link'in yeni çıkan orta sınıf Y5L ve C5L'nin Ülkemizdeki fiyatı...
09 Ağustos 2017 23:46
İşte TP-Linkin Yeni Telefonlarının Türkiye Fiyatı!
Çin merkezli bir firma olan TP-Link son zamanlarda akıllı telefonlarıyla da karşımıza çıkıyor. Neffos akıllı telefonların giriş seviyesi modelleri sonunda Türkiye’de satışa sunuluyor. Şimdilik piyasada bulunabilen modeller arasında Y serisinden Y5L ve C5 serisinden C5L yer alıyor. Bütçe dostu bu modellerin Türkiye satış fiyatı da belli oldu.
 
Kısaca bahsetmek gerekirse TP-Link Neffos akıllı telefonların hepsinde çift SIM kart ve çift bekleme özelliği yer alıyor. Türkiye’de satın alabileceğiniz modellerden ilki olan Neffos Y5L, Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi ile birlikte geliyor. Bu cihazda aynı zamanda 5 megapiksel arka kamera, 2 megapiksel ön kamera yer alıyor. Bu cihazın üç farklı renk seçeneği bulunuyor: Beyaz, siyah ve sarı arka kapak. Neffos 5YL’nin Türkiye satış fiyatı ise 499 TL olarak açıklandı.
 
Neffos’un satışa sunulan ilk modeli olmasıyla dikkat çeken Neffos C5L ise Android 5.1 işletim sistemine sahip. Akıllı odaklanma özelliği bulunan cihazın arka kamerası 8 megapiksel. Bu telefonun iki farklı renk seçeneği bulunuyor: İnci beyazı ve koyu gri. Avuca rahatça oturan bu modelin fiyatı ise 529 TL olarak belirlendi.
 
Neffos’un bu iki yeni akıllı telefonu da 1GB’lık RAM, 8GB’lık ROM belleğe sahip. Ayrrıca 32GB’a kadar SD kart desteği de sunuyor. Her iki cihaza ait görüntüleri haberimizin girişindeki galeride bulabilirsiniz.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
log
433275
Bu haberler ilginizi çekebilir