İşte OnePlus 5'in Yeni Görüntüsü!

Merakla belenen OnePlus 5'in yeni görüntüsü sızdırıldı. Haftaya tanıtımı yapılacak olan OnePlus 5'in fiyatı ve özellikleri haberimizde.
14 Haziran 2017 13:00
İşte OnePlus 5in Yeni Görüntüsü!
Tüm dünya tarafından merakla beklenen OnePlus 5'in tanıtılmasına tam bir hafta kaldı ama hakkındaki sızıntılar tüm hızıyla sürüyor. Bugün ortaya çıkan yeni görsellerle de cihazın tasarımına bir kez daha göz atma fırsatına eriştik.
 
İşte karşınızda OnePlus 5!
 
Aşağıda yer alan görselin direkt olarak resmi bir reklam görüntüsü olduğunu rahatlıkla söylemek mümkün. Gölgeler yüzünden görebileceğimiz en net fotoğraf olmasa da cihazın tasarımı hakkında oldukça fazla bilgi verdiği kesin.
 
 
Hatta daha önce ortaya çıkan ve cihazın üst yarısını görebildiğimiz görsellerin de gerçek olduğunu kanıtladığını belirtmemiz gerekiyor. Cihazın tasarımında iPhone 7'den esinlenildiği düşünülse de bu konuda tabii ki bir doğrulama yok.
 
Fakat görsellere göz attığımızda son dönemde aynı şeyi uygulayan birçok firma gibi OnePlus'ın da iPhone benzeri bir tasarım seçtiğini iddia etmek sanıyoruz ki saçma olmayacaktır.
 
Son olarak da cihazın 479 dolar fiyat etiketiyle birlikte 5.5 inç'lik 1080p ekran, 8GB ya da 6GB bellek, 64GB/128 GB dahili hafıza, Snapdragon 835 işlemci ve 3,300 mAh'lık batarya ile satışa sunulacağının düşünüldüğünü de hatırlatalım.
 
 
 
shiftdelete
Etiketler : fiyat , Oneplus , Oneplus 5
103650
Bu haberler ilginizi çekebilir