İşte OnePlus 5'in Tanıtım Tarihi!

Merakla beklenen OnePlus 5'in tanıtım tarihi belli oldu. İşte yeni amiral gemisi OnePlus 5'in resmileşen tanıtım tarihi.
07 Haziran 2017 02:25
İşte OnePlus 5in Tanıtım Tarihi!
OnePlus 5 hakkında yeni detaylar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Bugün ortaya çıkan habere göre yeni amiral gemisinin tanıtım tarihi duyuruldu!
 
OnePlus 5 ne zaman tanıtılacak?
 
OnePlus 5 akıllı telefon piyasasına damgasını vurmaya hazırlanıyor. Son zamanlarda ortaya çıkan söylentiler ile dikkatleri üzerine toplayan yeni amiral gemisi, gümbür gümbür geliyor.
 
Bugün OnePlus yetkilileri tarafından yapılan açıklamaya ile birlikte, OnePlus 5'in tanıtım tarihi belli oldu. Yapılan açıklamaya göre amiral gemisi, 20 Haziran günü canlı basın toplantısı ile ilan edilecek.
 
 
Yeni telefon, iPhone 7 Plus'taki gibi bir çift kameraya sahip olacak. Bu çift kamera ile kolayca optik yakınlaştırma yapabileceğinizi de belirtelim.
 
DxO uzmanları ile birlikte geliştirilen bu çift arka arka kamera, kullanıcılara oldukça kaliteli bir deneyim sunmayı vaat ediyor. Kullanıcılara sunduğu özel odaklanma ve yakınlaştırma özellikleriyle dikkatleri üzerine toplayacak olan OnePlus 5, rakiplerine korku salmaya devam ediyor.
 
Yeni nesil Snapdragon 835 işlemcisinden güç alacak olan yeni OnePlus modelini bir önceki model olan OnePlus 3T ile kıyasladığımız zaman, daha ince ve küçük bir tasarım ile karşımıza çıkması bekleniyor.
 
Şimdilik tek yapmamız gereken 20 Haziran'da düzenlenecek olan canlı etkinliği beklemek. Şöyle bir bakacak olursak, telefonun tanıtımına yaklaştıkça, yeni amiral gemisi hakkında yeni söylentiler de gelmeye devam edecektir.
 
shiftdelete
329937
Bu haberler ilginizi çekebilir