İşte NVIDIA GeForce MX 150!

Uygun fiyatı ile dizüstü bilgisayarların ihtiyaçlarını karşılayan NVIDIA GeForce MX 150 duyuruldu. İşte özellikleri..
28 Mayıs 2017 12:34
İşte NVIDIA GeForce MX 150!
NVIDIA tarafından dizüstü bilgisayarların grafiksel ihtiyaçlarını karşılamak ve uygun maliyet sunmak üzere geliştirilen GeForce MX150, hem günlük görevler hem de Premiere Pro, Photoshop ve diğer uygulamalarda gerek duyulan performans için biçilmiş kaftan.
 
NVIDIA GeForce MX150 teknik özellikleri
 
Dünyanın en gelişmiş ve güç verimli GPU mimarisi olarak nitelendirilen Pascal’dan gücünü alan GeForce MX150 tabanlı dizüstü bilgisayarların, popüler PC oyunlarını bile akıcı olarak oynayabilmenizi sağlayacağı belirtiliyor.
 
Hem uygulamaları hem de oyunları, önceki nesil Maxwell tabanlı GeForce 940MX dizüstü bilgisayarlara kıyasla çok aha düşük bir güçle çalıştıracağı ifade edilen GeForce MX150, watt başına 3 kat daha üstün bir performans sunuyor. Ek olarak, MX150 ince dizüstü bilgisayar için de olanak tanıyor.
 
 
GeForce MX150 dizüstü bilgisayarların fotoğraf düzenleme işleri, kırpma, yeniden boyutlandırma ve geliştirme konusunda bütünleşik GPU’lara göre 2.5 kat daha hızlı olduğu; video düzenleme, uyarlama, render süreçlerinde ise 4 kat daha hızlı olduğu bilgiler arasında. Hatta akıcı kare oranlarıyla oyun oynama anlamında da bütünleşik çözümlere göre 4 kat daha hızlı oynanış sağlandığını belirtelim.
 
Acer, Asus, HP ve MSI gibi şirketler GeForce MX150 tabanlı dizüstü bilgisayarlarını Haziran ayı içerisinde satışa sunulacak.
 
 
 
shiftdelete
690400
Bu haberler ilginizi çekebilir