İşte MOto G5S Plus'ın Özellikleri!

Motorola2nın 25 Temmuz'da düzenleyeceği etkinlikte tanıtacağı cihazlar belli olmaya başladı. Bunlardan biri de Moto G5S Plıus!
08 Temmuz 2017 13:35
İşte MOto G5S Plusın Özellikleri!
Motorola’nın ay sonunda tanıtmayı planladığı Z2 Force ve X4 ile ilgili birçok sızıntı ortaya çıkarken Moto G5S Plus ile ilgili de yeni detaylar geldi. Evan Blass, Venturebeat'teki makalesinde Moto G5S Plus’ın özellikleri hakkında detaylı bilgiler verdi.
 
Moto G5S Plus'ın özellikleri neler?
 
G5 ve G5 Plus Şubat ayında MWC'de tanıtılmıştı. Moto G5S Plus'ın çok erken bir şekilde Temmuz ayında tanıtılacak olması biraz tuhaf. Motorola (Lenovo )muhtemelen orta segment için de çift kameranın önemini anlayarak G5S Plus'ı piyasaya sürmeye karar verdi.
 
 
 
 
Evan Blass, Mayıs ayındaki tweetinde 5.5 inç ekran ve çift kamera ile geleceğini iddia ettiği Moto G5S Plus ile ilgili yeni bilgiler verdi. Blass'a göre Moto G5S Plus, 13 MP + 13 MP sensöre sahip çift kamera ile geliyor. Bu kameralar bokeh efekt, arka planı değiştirme ve seçili öğeleri siyah-beyaz olarak gösterme gibi özelliklere sahip olacak. Ön tarafta ise 8 MP çözünürlüklü bir selfie kamerası yer alacak. 
 
Moto G5S Plus, 5.5 inç 1080p çözünürlüklü bir ekranla geliyor.. Alüminyum bir gövdeye sahip olacak olan G5S Plus, Snapdragon 625 işlemci, 4GB RAM ve 64GB depolama alanını ile geliyor. Moto G5S Plus'ın 25 Temmuz'da tanıtılması bekleniyor.
 
shiftdelete
517771
Bu haberler ilginizi çekebilir