İşte Meizu Pro 7'nin Tanıtım Tarihi!

Çift ekran ve çift kamera özelliğine sahip olacak olan Meizu Pro 7'nin özellikleri geçtiğimiz günlerde belli olmuştu. Şimdi ise tanıtım tarihi belli oldu.
17 Temmuz 2017 13:53
İşte Meizu Pro 7nin Tanıtım Tarihi!
Kısa bir süre önce çalışırken görüntülenen çift ekranlı ve çift kameralı Meizu Pro 7’nin tanıtım tarihi belli oldu. Basın mensuplarına davetiler göndermeye başlayan Meizu, teknoloji dünyasının merakla beklediği Meizu Pro 7’yi 26 Temmuz’da gerçekleştireceği etkinlikte görücüye çıkaracak. Davetiye haricinde internete sızan kutu görsellerinde telefon hakkında bilgi sahibi oluyoruz. Kutu içeriğinde yer alan telefon görseline bakıldığında daha önceki iddialarda olduğu gibi Pro 7’de ikinci bir ekranın yer aldığı görülüyor.
 
Telefonun arkasında bulunacağı iddia edilen ikinci ekranın bir vizör işlevi görebileceği belirtiliyor. İkinci ekran sayesinde kullanıcıların arka kameraları kullanarak çok detaylı çekimler gerçekleştirebileceği ifade ediliyor. Çift LED flaşlı çift arka kameranın hemen alt kısmında yer alan tam renkli RGB ekran, birinci ekranın içeriğini yansıtıyor. Bildirimlere hızlı erişim olanağı sağlayacak ekran sayesinde kullanıcıların mesajar, takvim, aramalar, hatırlatıcı ve hava durumu gibi bilgileri görüntüleyebileceği konuşuluyor. Telefonun arkasında ufak bir alanı kaplayacağı söylenen ekran haricinde Meizu Pro 7’de MediaTek’in 10 çekirdekli Helio X30 işlemcinin, Full HD 5,2 inç ekranın ve 6 GB RAM’in yer alması bekleniyor. 12 ve 16 megapiksel olmak üzere çift arka kamera, 3.000 mAh kapasiteli pil telefonla gelmesi bekleniyor.
 
 
 
log
69665
Bu haberler ilginizi çekebilir