İşte Meizu Pro 7'nin Özellikleri!

Meizu, yeni telefonu Meizı Pro 7'i yarın resmi olarak tanıtacak. Ancak resmi tanıtımdan önce Meizu Pro 7'nin özellikleri sızdı.
25 Temmuz 2017 18:53
İşte Meizu Pro 7nin Özellikleri!
Arkasında yer alacak olan ikinci ekran ile dikkatleri üzerine toplayan Meizu Pro 7, yarın resmi olarak tanıtılacak ama bugüne kadar hakkında birçok sızıntı yaşandı. Özellikle cihazın teknik özellikleri uzun süredir tartışılmaya devam ediyordu. Bugün yayımlanan bir görsel ise bu tartışmalara son noktayı koyacağa benziyor.
 
İşte Meizu Pro 7!
 
Çin'de yayımlanan görselde cihazın iki farklı modelle satışa sunulacağı anlaşılıyor. 5.2 inç'lik ana ekranının yanında 1.9 inç'lik bir de arka ekrana sahip olacağı görülüyor. Ayrıca cihazda 4 GB bellek ile birlikte Helio P25 işlemci ve 64 GB dahili hafıza yer alacak.
 
İkinci modelde ise ekran boyutu değişmeyecek ama işlemci Helio X30 olarak tercih edilirken, 128 GB'lık dahili hafıza da kullanıcılara sunulacak. Yani daha büyük depolama birimi istiyorsanız, daha iyi bir işlemciye de sahip olacağınızı bilmeniz gerekiyor.
 
 
 
 
Bunların dışında iki cihazda da 12MP + 12MP'lik iki ana kamera yer alacak. Meizu'nun mCharge özelliği ve 16 MP'lik özçekim kamerası da iki cihazın ortak özelliklerinden.
 
Yayımlanan görselin ne kadar gerçek olduğu tartışılabilir ama yarın yapılacak olan tanıtım etkinliği ile birlikte yukarıda belirttiğimiz özelliklerin ne kadarının doğru olduğunu göreceğimizi belirtelim.
 
 
 
shiftdelete
209599
Bu haberler ilginizi çekebilir