İşte Meizu Pro 7'nin Fiyatı ve Özellikleri!

Meizu Pro 7 ve Pro 7 Plus'ın özellikleri belli belli oluyor. Yeni gelen bilgiler Meizu Pro 7 ve Pro 7 Plus'ın özellileri ve fiyatı hakkında bilgi veriyor.
27 Haziran 2017 12:30
İşte Meizu Pro 7nin Fiyatı ve Özellikleri!
Meizu Pro 7 ve Pro 7 Plus hakkında yeni detaylar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Gelen detaylar ile birlikte yeni amiral gemisinin fiyatı ve özellikleri ortaya çıktı.
 
Meizu Pro 7 ve Pro 7 Plus özellikleri ve fiyatı!
 
Merakla beklenen yeni amiral gemisi 26 Temmuz'da düzenlenecek olan basın toplantısında resmi olarak tanıtılacak.
 
Tanıtımından yaklaşık 1 hafta sonra, yani tam olarak 4 Ağustos tarihinde satışa sunulacağı belirtilen Meizu Pro 7 ve Pro 7 Plus özellikleri ile oldukça dikkatleri üzerine toplayacak.
 
Telefonun arkasında e-mürekkep adı verilen bir ekran bulunacak. Bu ekran sayesinde gelen bildirimler, saat, tarih ve şarj durumu gibi bilgileri görüntüleyebileceksiniz.
 
 
 
 
Meizu Pro 7, MediaTek'in Helio X30 yonga setiyle güçlendirilecek ve 5.2 inç 1080p bir ekran ile karşımıza çıkacak. Kamera konusunda da kullanıcıların karşısına çift arka kamera ile çıkacak olan amiral gemisi, iki adet 12 MP arka kameraya (IMX386 ve IMX286) ve 16 MP'lik bir ön kamerayla kullanıcıların huzuruna sunulacak.
 
Henüz Pro 7 Plus hakkında pek fazla bir detay paylaşılmadı. Ancak yeni cihazın 5.5 inç bir ekrana sahip olacağı ve Pro 7'nin ekranına göre daha kaliteli bir ekranla satışa sunulacağı yapılan sızıntı haberlerinde belirtilmekte.
 
Fiyat konusuna gelecek olursak, Pro 7 409 dolardan satışa sunulurken, Pro 7 Plus ise 482 dolar etiket fiyatı ile Teknoloji mağazalarındaki yerini alacak.
 
 
 
shiftdelete
78110
Bu haberler ilginizi çekebilir