İşte LG G6!

Güney Koreli teknoloji devi LG yeni amiral gemisi G6 için tüm detayların yer aldığı bir video yayınlandı. İşte o video...
30 Aralık 2016 21:22
İşte LG G6!
LG'nin yeni amiral gemisi modeli G6 için render tasarım videosu yayınlandı. Bu videoya göre LG G6 modeli modüler yapı ve değiştirilebilir batarya yapısını geride bırakarak yekpare bir tasarım anlayışını benimseyecek.
 
LG G6 tasarım özellikleri
 
LG G6 için ortaya çıkan render tasarım videosu, yeni amiral gemisi modelin LG G5'te gördüğümüz modüler yapıdan ve değiştirilebilir pil özelliğinden arındırılmış olduğunu gösteriyor. Telefonun yekpare tasarım anlayışı, daha premium bir görünüm almasını sağlayacaktır.
 
LG'nin G5 modelindeki tasarım eleştirilerini dikkate aldığını gösteren bu videoya göre, LG G6 modeli oldukça sade bir görünüme kavuşacak. Telefonun USB Type-C girişi alt kısımda, kulaklık girişi ise üst kısımda yer alacak. Arka kısımda ise çift kameralı bir donanımla karşılacağız. Telefonun teknik detayları ile ilgili henüz netleşen bilgiler ise açıklanmadı. Sizleri LG G6 render tasarım videosu ile baş başa bırakıyoruz.
 

 

shiftdelete
805850
Bu haberler ilginizi çekebilir