İşte iPhone 8'in Türkiye'de Çıkış Tarihi!

Apple, geçtiğimiz ay yeni telefonlarını tanıtmıştı. Merakla beklenen telefonlarından biri olan iPhone 8'in Türkiye'de çıkış tarihi belli oldu.
03 Ekim 2017 12:57
İşte iPhone 8in Türkiyede Çıkış Tarihi!
iPhone 8 çıkış tarihi sonunda belli oldu. Apple tarafından satılacak olan iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Ekim ayının sonunda resmi kanallar ile Türkiye topraklarına gelecek.
 
 
 
iPhone 8 çıkış tarihi Ekim sonu olarak belirlendi!
 
iPhone 8 Türkiye çıkış tarihi 20 Ekim olarak duyuruldu. Apple’ın yeni akıllı telefonları bu ayın sonlarında Apple Store ve anlaşmalı mağazalarda satışa sunulacak.
 
Peki, yeni cihazlar ile önceki seriye göre neler değişiyor? En büyük değişikliklerden biri düzelen ekran kasa oranı ve yeni ekran teknolojisi olması bekleniyordu. iPhone 6 modelinden beri süregelen tasarım anlayışı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile birlikte aynı şekilde devam etmişti.
 
 
iPhone 8’de, iPhone X ve iPhone 8 Plus modelinde kullanılan, toplamda 6 çekirdekli Apple 11 Bionic işlemcisi kullanılıyor.
 
Ayrıca bu işlemci A10’a göre iPhone 8’de, iPhone X ve 8 Plus modelinde kullanılan, toplamda 6 çekirdekli Apple 11 Bionic işlemcisi kullanılıyor.
 
Ayrıca bu işlemci A10’a göre yüzde 25 daha iyi performans sağlarken, çoklu çekirdek performansında bu farkı yüzde 70’e kadar çıkartabilecek.
 
daha iyi performans sağlarken, çoklu çekirdek performansında bu farkı yüzde 70’e kadar çıkartabilecek.
 
shiftdelete
970898
Bu haberler ilginizi çekebilir