İşte iPhone 8'in Ön Sipariş ve Satış Tarihi!

Appe'ın merakla beklenen yeni telefonu iPhone 8'in tanıtılmasına sadece beş gün kaldı. Peki, iPhone 8 tanıtıldıktan sonra ne zaman ön siparişe açılacak ve satışa sunulacak?
07 Eylül 2017 14:32
İşte iPhone 8in Ön Sipariş ve Satış Tarihi!
Apple, genellikle yeni iPhone'u tanıttığı haftanın Cuma günü ön siparişleri başlatmakta. Bir sonraki Cuma günü de yeni iPhone'u satışa çıkarıyor. Alman sitesi Macerkopf, bu yıl tanıtılacak iPhone modelleri için 15 Eylül'de ön siparişin, 22 Eylül'de ise satışın başlayacağını açıkladı.
 
 
iPhone 8, 22 Eylül'de satışa çıkıyor!
 
Apple, son beş yılda Eylül ayındaki iPhone merkezli etkinliklerinden sonra iPhone satışları için genelde benzer bir formüle uyuyor. İlk hafta ön sipariş almaya başlıyor. Etkinlikten 10 gün sonra da yeni iPhone'ları satışa çıkarıyor.
 
 
 
 
Şirketin iPhone 8 için de bu formüle uyması bekleniyor. Alman sitesi Macerkopf'a göre Alman operatörler 15 Eylül ön sipariş tarihine ve 22 Eylül satış tarihine hazırlanıyorlar. Bu tarihlerde tabiki değişiklik olabilir. Apple, iPhone 5s'te olduğu gibi ön siparişe girmeden satışa başlayabilir.
 
Apple, iPhone 8'i 12 Eylül Salı günü Türkiye saati ile 20.00'de Apple Park kampüsündeki Steve Jobs Tiyatrosu'nda tanıtacak. Etkinlikte iPhone 7s, iPhone 7s Plus, LTE özellikli Apple Watch ve 4K Apple TV'yi de tanıtması bekleniyor.
 
shiftdelete
47138
Bu haberler ilginizi çekebilir