İşte HTC'nin Yeni Akıllı Telefon Serisi!

Son zamanlarda gelen bilgiler, HTC'nin Ocean adında yeni bir telefon serisi çıkartacağı ve yeni serinin ilk modellerinin Ocean Note olacağı yönünde.
30 Aralık 2016 20:44
İşte HTCnin Yeni Akıllı Telefon Serisi!
HTC, günümüzde özellikle amiral gemi modelleri ile kullanıcılara üst düzey bir akıllı telefon deneyimi sunmayı başarıyor. Ancak, Tayvanlı üreticinin akıllı telefonları diğer üreticilerin cihazlarına kıyasla oldukça az satılıyor.
 
Akıllı telefon pazarında sıkıntılı günler yaşamasına rağmen çalışmalarına hız kesmeden devam eden HTC'nin, yeni Ocean serisi akıllı telefon ailesini duyurmaya hazırlandığı ortaya çıktı.
 
Yeni Ocean serisinin detayları ortaya çıkmaya başlayan ilk modeli ise, üst seviye özellikleri ile dikkat çekmesi beklenilen Ocean Note oldu.
 
HTC Ocean Note neler sunacak?
 
HTC'nin 12 Ocak tarihinde düzenleyeceği bir etkinlikte tanıtması beklenilen Ocean Note modeli, MediaTek tarafından geliştirilen ve henüz detayları belli olmayan bir işlemciden güç alacak.
 
Ocean Note modelinin kulaklık, ekran ve kamera olmak üzere toplamda 3 özelliği ile ön plana çıkacağı söyleniyor. 
 
 
HTC 10 Evo modelinde kulaklık girişine veda eden Tayvanlı üretici, ses ayarlarını ortama göre otomatik olarak düzenlenmeyi mümkün kılan uyarlanabilir ses Teknolojisine Ocean Note modelinde de yer verecek.
 
Ekran konusunda kendi içerisinde yenilikçi bir adım atacak olan HTC'nin Ocean Note modelinde, Galaxy S7 edge'de olduğu gibi bir kavisli ekran kullanması bekleniyor.
 
Kamera konusunda ise Ocean Note modeli ile oldukça iddialı olan Tayvanlı üreticinin, 89 puan ile DxOMark kamera testinin zirvesinde yer alan Google Pixel'i geçeceği ifade ediliyor.
shiftdelete
814616
Bu haberler ilginizi çekebilir