İşte Google Pixel XL 2!

Google yeni telefonu Google Pixel XL 2’nin tasarımı hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Ayrıntılar haberimizde...
12 Temmuz 2017 13:02
İşte Google Pixel XL 2!
Google’ın bu yıl içinde tanıtılacak Galaxy Note 8 ve iPhone 8 gibi rakiplerine karşı iddialı bir cihaz hazırlığında olduğu bilinmekte. Google Pixel XL 2 olarak bilinen yeni amiral gemisi ile ilgili ilk görüntü geçen yıl Google Pixel görüntülerini de sızdıran Anroid Police’den geldi.
 
Google Pixel 2 tasarımı ortaya çıktı!
 
Android Police sitesi tarafından paylaşılan render, LG tarafından üretilen Pixel XL 2’ye ait. Cihaza cepheden bakıldığında bu yıl tanıtılan birçok Android telefonlar gibi çerçeveler oldukça daraltılmış. Telefonun ön yüzü LG G6’ya benziyor. Fakat G6’daki 5.7 inçlik LCD ekranın aksine Pixel XL 2’de 6 inçlik AMOLED bir ekran kullanılmış.
 
 
 
 
Google Pixel’in en çok eleştiri alan yönlerinden biri olan çerçevelerin daraltılması Pixel hayranları için önemli bir gelime. Google, yeni telefonunda 2:1 en boy oranını tercih etmiş görünüyor. Google Pixel XL 2‘de HTC U11’deki Edge Sense özelliği gibi kenarlardan sıkılarak çeşitli işlevleri yerine getirme özelliğinin olması bekleniyor. Bu özellik muhtemelen Google Asistan için düşünülmüş.
 
Google Pixel 2’nin arkasına baktığımızda genellikle metalden oluştuğunu görüyoruz. Parmak izi okuyucu da metal bölümde yer alıyor. Samsung, LG ve HTC'nin tamamen cam tasarıma dönmesiyle Google Pixel düştüğünde kırılmayacak bir malzeme kullanan tek büyük amiral gemisi olacak gibi görünüyor.
 
Google Pixel’in kamerası kullanıcıların Pixel’i tercih nedenlerinin başında geliyordu. Pixel 2’de kamerada önemli geliştirmeler yapılabilir. Görselde kamera lensinin Pixel modeline göre oldukça büyük olduğu görülüyor. Bu ekstra geniş mercek daha iyi bir kamera ile geldiğine işaret ediyor.
 
 
 
shiftdelete
576473
Bu haberler ilginizi çekebilir