İşte Galaxy S8 Plus'ın Yeni Renk Seçeneği!

Samsung, Galaxy S8 Plus ailesinde yeni renk seçeneği sunacak. Böylelikle Galaxy s8 Plus, resmi olarak altı farklı renk seçeneğine sahip olacak.
29 Haziran 2017 20:16
İşte Galaxy S8 Plusın Yeni Renk Seçeneği!
Samsung Galaxy S8 Plus için yeni bir renk seçeneği resmi olarak duyuruldu. 2017 yılının en dikkat çeken modellerinden biri olan telefon için Rose Pink adıyla pembe renk seçeneği kesinleşmiş oldu.
 
Galaxy S8 Plus yeni renk seçeneği geldi
 
Samsung Galaxy S8 Plus için lansman döneminde 5 farklı renk duyurulmuştu. Bu renkler Midnight Black, Orchid Grey, Coral Blue, Arctic Silverve Maple Gold olarak isimlendirilmişti. Şimdi ise altıncı renk olarak Rose Pink resmi olarak duyuruldu
 
 
Galaxy S8 Plus modeline özel olarak tasarlanan renk seçeneği, bu rengi seven kullanıcıların ilgisini fazlasıyla çekecek gibi görünüyor. İlk etapta az sayıda ülkeye sunulacak olan bu model için Güney Kore ve Tayvan kesinleşen ülkeler olarak belirtiliyor.
 
 
 
 
İlerleyen dönemde ise yeni renk seçeneğinin diğer ülkelerde satılıp satılmayacağı ise henüz belirsizliğini koruyor. Fiyatlandırma konusunda ise renge özel farklı bir fiyat etiketi beklenmiyor. Samsung Galaxy S8 Plus incelememizi tekrar izlemek isteyenler için aşağıda ilgili linki paylaşıyoruz.
 
shiftdelete
188409
Bu haberler ilginizi çekebilir