İşte Galaxy S8 Plus'ın Rose Gold Rengi!

Samsung'un amiral gemisi Galaxy S8 Plus'ın Rose Gold renk modelinin görüntüsü ortaya çıkıtı. İşte detaylar...
05 Haziran 2017 02:32
İşte Galaxy S8 Plusın Rose Gold Rengi!
Hatırlayacak olursanız geçtiğimiz günlerde Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modellerine yeni renk seçenekleri ekleneceğine dair çeşitli haberleri duymaya başlamıştık. Bu haberlerin gündeme taşınmasından oldukça kısa bir süre sonra, Rose Gold renk seçenğine sahip Galaxy S8 Plus modelinin basın görüntüsü sızdırıldı.
 
 
Apple'ın iPhone 6S modelinden bu yana sunduğu Rose Gold rengiyle aynı adı taşısa da biraz daha açık tonlara sahip olan Galaxy S8 Plus'ın Rose Gold renk seçeneği hem rengin havasnı verirken hem de Galaxy S8 Plus modelinin genel tasarım hatlarını daha da belirginleştiriyor. Hatırlayacak olursanız geçtiğimiz yıl Samsung, 'Blue Coral' renkli S7 Edge modeliyle birlikte bir renk seçeneğini belki de ilk kez satışa sunmuş ancak buna rağmen yoğun ilgiyle karşılaşmıştı. Ayrıca uzun süredir kullanıcıların Samsung'tan pembe tonlarına yakın bir akıllı telefon bekliyor olması, Rose Gold renk eçeneğine sahip Galaxy S8 Plus sıızıntısının da gerçek olma ihtimalini kuvvetlendiriyor.
 
Yine de bu sızıntıyla birlikte Samsung'un kesin olarak Rose Gold renk seçeneğine sahip bir Galaxy S8 Plus modelini satışa sunacağını söyleyemeyiz ancak şu an için özellikle daha önce ortaya çıkan duyumları da hesaba kattığımızda bu sızıntının gerçek olma ihtimali bir hayli yüksek görünüyor.
 
webtekno
85492
Bu haberler ilginizi çekebilir