İşte Galaxy S8 Plus Bataryası!

Samsung'un yeni amiral gemisi ile ilgili haber gelmeye devam ediyor. Şimdi ise Galaxy S8 Plus'ın batarya görüntüsü ortaya çıktı. İşte Samsung'un Galaxy S8 Plus'ta kullanacağı batarya!
13 Mart 2017 15:50
İşte Galaxy S8 Plus Bataryası!
Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus şu sıralar en gözde cihazlar olarak göze çarpıyorlar. 29 Mart'ta duyurulacak olan iki telefon Samsung'un yeni amiral gemisi modelleri olacaklar. Devam eden sızıntılar sağ olsun, duyuruya kadar birçok özellik hakkında bilgi sahibi olmayı başardık.
 
Galaxy S8 bataryası kaç mAh?
 
Söz konusu söylentilere göre, Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus'ın 300-3500 mAh arası bir değere sahip olacağı konuşuluyordu. Zaten herkesin beklentisi de bu yöndeydi. 
 
 
Çin tarafında gelen bir sızıntı görselle Galaxy S8 Plus batarya kapasitesi de belli oldu. Galaxy S8 Plus 3500 mAh'lik bir batarya kullanacak.
 
Batarya değeri dışında, bu pilin hangi cihaza ait olduğu da üzerinde yazan seri numaralarından belli oldu. Model seri numarası FFC sertifikası ile eşleştiği için bataryanın Galaxy S8 Plus'a ait olduğunu anlayabiliyoruz. 
 
Bunun dışında bataryanın üretici firması hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor. Note 7 olaylarından sonra, Samsung'un piller için farklı firmalar ile anlaştığını varsayarsak, birden fazla üreticiden gelen bataryalar görmeye hazır olun deriz.
 
shiftdelete
664826
Bu haberler ilginizi çekebilir