İşte Galaxy Note 8'in Tanıtım Tarihi!

Samsung, galaxy Note 8'in tanıtım tarihini daha erken bir tarihe alabilir. Yeni gelen iddialar bunu doğrular nitelikte...
12 Temmuz 2017 13:51
İşte Galaxy Note 8in Tanıtım Tarihi!
Dün, Galaxy S8'in beklenmedik şekilde düşük satışlarını telafi etmek için Samsung'un Galaxy Note 8'i erken tanıtacağını iddia eden Koreli dergi The Bell,  bu raporun ardından, isimsiz endüstri kaynaklarına dayanarak bir de tanıtım tarihi açıkladı.
 
Rapora göre Samsung, 23 Ağustos tarihinde New York'ta düzenleyeceği Galaxy Unpacked etkinliğinde Galaxy Note 8’i resmen ilan edecek. Daha düne kadar Galaxy Note 8’in eylül ayında tanıtılacağı söyleniyordu.
 
 
 
Şimdiye kadar duyduğumuz önemli miktarda (resmi olmayan) bilgiye baktığımızda, Samsung'un bile Note 8'in potansiyelinden tamamen emin olmadığı görülüyor. Ekran üstü parmak izi tarayıcısı olan çarpıcı özelliği, S8'de bulunan, oldukça sevilmeyen arkaya bakan modülün lehine rafa kaldırılmıştı . Artı, piyasadaki en büyük rakibi haline gelen Apple'ın iPhone 8'in, Samsung'un karşılaştığı aynı problemlerin üstesinden gelip gelmeyeceği henüz belli değil.
 
teknolojioku
218048
Bu haberler ilginizi çekebilir