İşte Galaxy Note 8 S Pen'nin Tüm Detayları!

Samsung, Galaxy Note 8 ile birlikte S Pen'de de büyük değişikliklere gitti. İşte S Pen'nin tüm özellikleri...
23 Ağustos 2017 22:57
İşte Galaxy Note 8 S Pennin Tüm Detayları!
Samsung Galaxy Note modellerini diğer akıllı telefonlardan ayrında en temel özelliklerden olan S Pen, Galaxy Note 8 modelinde de önemli ölçüde geliştirilerek karşımıza çıktı.
 
İşte yenilenen S Pen!
 
Galaxy Note 7, S Pen tarafında donanım ve kullanıcı deneyimi tarafında oldukça dikkat çekici özelliklerle gelmişti. Ne yazık ki Galaxy Note 7 ile pek istediğini elde edemeyen Samsung, Galaxy Note 8 modelinde çok daha başarılı bir S Pen ile kullanıcıların karşısına çıkıyor.
 
 
 
 
5,8 mm genişliğe ve 108 mm uzunluğa sahip olan yeni S Pen, 0,7 mm kalınlığındaki ucuyla kullanımını çok daha kolay bir hale getiriyor. Suya ve toza karşı dayanıklı olan yeni S Pen 4096 basınç seviyesiyle kalın veya ince çizgi çizmek istediğinizde işinizi büyük ölçüde kolaylaştırıyor.
 
 
Canlı mesaj özelliği sayesinde arkadaşlarınızla çok daha samimi bir şekilde iletişime geçebilmeniz mümkünken Smart Select özelliği sayesinde kendi GIF’lerinizi oluşturmanız tamamen sizin elinizde.
 
 
Galaxy Note 5 ile karşımıza çıkan kapalı ekran not alma özelliği ise Galaxy Note 8 modelinde bir seviye daha ileri götürülmüş durumda. Hızlı bir şekilde not almanızı sağlayan kapalı ekranda not alma özelliği, işiniz bittiğinde yine dilediğiniz an ulaşabilmeniz için her zaman açık ekranda yer almaya devam edecek.
 
 
S Pen ile anlık şekilde kelimeleri ve cümleleri tercüme etmeniz mümkünken para birimlerini de yine kolay bir şekilde dönüştürebileceksiniz. Üst seviye özellikleriyle göz dolduran yeni Samsung Galaxy Note 8, 18 Eylül tarihinden itibaren ülkemizde satışa sunulacak.
 
shiftdelete
720613
Bu haberler ilginizi çekebilir