İşte Galaxy Note 8 Kılıfları!

Samsung’un note serisinin yeni amiral gemisi Galaxy Note 8, daha çıkmadan kılıfları ortaya çıktı.
01 Temmuz 2017 20:59
İşte Galaxy Note 8 Kılıfları!
Sonsuz ekranı ve özellikleri ile beğeni kazanan Galaxy S8’den sonra gözler daha üstün özelliklerle gelmesi beklenen Galaxy Note 8 ‘e çevrildi. Özellikle Note serisi hayranları büyük bir beklenti içinde. Çift kamera ile gelmesi neredeyse kesinleşen Note 8 için hazırlanan kılıflar cihazın tasarımını ortaya koyuyor.
 
 
 
 
Galaxy Note 8 tasarımı belli oldu!
 
Geçtiğimiz günlerde Onleaks tarafından paylaşılan video ile birlikte Galaxy Note 8’in tasarımı netleşmişti. Olixar tarafından hazırlanan kılıflar da bu tasarımı teyit ediyor. Olixar firması henüz tanıtılmamış akıllı telefonların kılıflarını satışa sunmasıyla bilinen bir kılıf üreticisi.
 
 
 
 
Daha önce iPhone 8 kılıflarını gördüğümüz Olixar, şimdi de Galaxy Note 8 kılıflarını MobileFun’da satışa çıkardı. Kılıflara baktığımızda konsept görsellerden alışık olduğumuzun aksine Note 8’de çift kameranın yatay yönlü olduğunu görüyoruz. Parmak izi tarayıcı ise Galaxy S8'de olduğu gibi yine kameranın yanında yer alıyor.
 
 
Kılıf görselleri Note 8’in ekranının S8’e benzer şekilde Infinity Display olduğunu gösteriyor. 6.3 inç ekran, Snapdragon 835 işlemci, 6 GB RAM ve üstün özelliklere sahip çift lensli kamera Note 8’in öne çıkan özellikleri olacak. Fakat Galaxy S8’in en çok eleştirilen özelliği olan parmak izi tarayıcının konumunun Note 8’de değişmeyecek olması Samsung hayranlarını üzecek gibi görünüyor.
 
shiftdelete
897493
Bu haberler ilginizi çekebilir