İşte Bugün Tanıtılacak Olan Apple'ın Ürünleri!

Apple'ı bu akşam tanıtacağı ürünler yanlışlıkla sızdırıldı. Durumun farkına varılmasından sonra hemen sonra kaldırıldı. İşte sızdırılan Apple ürünleri...
12 Eylül 2017 10:24
İşte Bugün Tanıtılacak Olan Appleın Ürünleri!
Dün akşam kredi kartı şirketi Discover'ın web sayfasında, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X Edition, Apple Watch 3, iPod Touch(7. nesil) ve Apple TV’nin(2017) sürümlerinin isminin bulunduğu bir açıklama yazısı yer aldı. Olayın farkına varılır varılmaz kaldırılan açıklama, bu akşam saat 20:00’da yapılacak Apple konferansında nelerin tanıtılacağını gözler önüne seriyor.
 
 
Anlaşıldığı kadarıyla geceye damgasını vuracak ürünler yalnızca telefonlar olmayacak. Apple TV’den iPod’a kadar pek çok yeni cihaz bu gece düzenlenecek konferansla birlikte alıcılarının karşısına çıkacak. Konferansta pek çok yeni cihaz bulunmasına rağmen, çevre birimleri ve kampanyalar açısından da özel içerikler çıkacak gibi duruyor.
 
Geçen sene satışa sunulan ve herkesin beğenisini kazanan AirPods, bu çevre birim örneklerinden birisi. AirPods’ların dışında hediye kartları ve sayısız farklı fırsat ürünü yer alıyor.
 
Çıkış tarihi yaklaştıkça heyecanımızın da arttığı iPhone’lara olan özlemimiz bitiyor ve cihazlar bu akşam Steve Jobs salonunda düzenlenecek etkinlikle duyuruluyor. Telefonlarla birlikte tanıtılacak diğer cihazlar da konferansın önemli detaylarını oluşturacak.
 
webtekno
684579
Bu haberler ilginizi çekebilir