İşte Apple'ın yayından kaldırdığı uygulamalar ve nedenleri

Girls Around Me
Girls Around Me
Ücretsiz olarak App Store’den indirilebilen Girls Around Me isminden de anlaşılacağı üzere kullanıcıların etrafında bulunan erkek ya da kadınların yerlerini Foursquare ve Facebook’tan aldığı verilerle ekrana getiriyordu. Ancak pek de etik olmayan uygulamaya olan tepkiler zamanla artınca önce Foursquare, kendi kurallarına uymadığı gerekçesiyle Girls Around Me uygulamasından desteğini çekti; ardından da artan şikayetler üzerine Apple uygulamayı apar topar yayından kaldırdı.
Etiketler : Apple, Appstore, Uygulamalar
216186
En Çok Okunan Haberler
 • Galaxy S8 Plusın Ekran Ücreti!Galaxy S8 Plus'ın Ekran Ücreti!
  Galaxy S8 Plus'ın ekranı kırıldığı zaman değiştirmenin de bir maliyeti olacak. İşte Galaxy S8 Plus'ın ekran değişim ücreti.
 • Whatsapp Güncellemesi Türkiyede!Whatsapp Güncellemesi Türkiye'de!
  Sosyal medya platformun en popüler mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp'ın güncellemesi Türkiye'de yayınlandı. Yeni güncelleme ile artık Siri,…
 • Xiaomi Mi 6 Çıktığı Anda Tükendi!Xiaomi Mi 6 Çıktığı Anda Tükendi!
  Xiaomi Mi 6, Çin'de satışa çıktı. Xiaom'nin yeni amiral gemisi Mi 6, satışa çıktığı anda saniyeler içinde tükendi!
 • iPhone 8in Kalıbı Ortaya Çıktı!iPhone 8'in Kalıbı Ortaya Çıktı!
  Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone 8 hakkında sızıntılar durmak bilmiyor. Bugün iPhone 8'in kasa kalıbı olduğu iddia edilen yeni bir görüntü ortaya…
 • Beyaz iPhone 8 Konseti Ortaya Çıktı!Beyaz iPhone 8 Konseti Ortaya Çıktı!
  Apple'ın yeni amiral gemisi iPhone 8 ile ilgili yeni konsept videosu yayınlandı. Konsept videosunda beyaz iPhone, oldukça güzel görünüyor.
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama