İşte Andy Rubin'nin Çerçevesiz Telefon!

Android'in fikir babalarından biri olan Andy Rubin, uzun zamandır üzerinde çalıştığı çerçevesiz akıllı telefonunu duyurdu! İşte çerçevesiz telefondan ilk görüntüler...
28 Mart 2017 11:54
İşte Andy Rubinnin Çerçevesiz Telefon!
2017 yılının Ocak ayında çıkan haberler, Android'in fikir babalarından Andy Rubin'in çerçevesiz bir akıllı telefon üzerinde çalıştığını iddia etmişti. Görünüşe göre bu iddialar boş değilmiş. Çünkü Andy Rubin, üst segment akıllı telefonu için ilk görseli Twitter hesabından yayımladı.
 
Çerçevesiz akıllı telefon dönemi!
 
Öncelikle çerçevesiz akıllı telefon olsa da, çok ince bir çerçevenin aslında varolduğunu söylememiz gerekiyor. Aşağıdaki görselde de görebileceğiniz üzere milimetrelerle ölçülebilecek bir çerçeve akıllı telefonda yer alıyor.
 
 
Fakat ekranın yuvarlatıldığını ve cihazın kullanacağı üst bar simgelerini de görebiliyoruz. Ne yazık ki görselde bunların dışında hiçbir bilgi bulunmuyor. Andy Rubin'in yakında teknik özellikler hakkında bir açıklama yapması bekleniyor.
 
Dedikodulara göre ise akıllı telefonun zaman içerisinde donanım güncellemelerine tabi tutulabileceği söyleniyor. Modüler akıllı telefonların beklenen ilgiyi görmemiş olması Andy Rubin'i korkutamamışa benziyor.
 
Son olarak bu akıllı telefonun ekranının, iPhone'da olduğu gibi basınca karşı hassas olacağının söylendiğini, iPhone ve Google Pixel cihazlarla aynı fiyatta olacağını ve de bu yılın sonlarına gelmeden piyasaya sürüleceğini de belirtelim.
 
shiftdelete
71635
Bu haberler ilginizi çekebilir