iPhone'unuz Şarj Olmuyor Mu?

iPhone'unuz şarj olmuyor ya da kabloda temassızlık olduğu için kabloyu sabitlemek zorunda mı kalıyorsunuz? Çözümü hiç aklınıza gelmeyen bir şey olabilir! Tüm detaylar haberimizde...
22 Eylül 2015 15:20
iPhoneunuz Şarj Olmuyor Mu?
Hepimizin başına gelmiştir; iPhone’unuzu şarja taktınız ancak şarj olmuyor ya da kabloyla oynadığınızda şarj oluyor ve sonrada kabloyu sabitlemek için uğraşıyorsunuz. Özellikle iPhone 5 kullanıcıları bu sorunlarla daha çok karşılaşabiliyor(daha eski ve çok kullanılmış bir model olduğu için).
 
İlk akla gelen sorun şarj kablosunun arızalanmış olduğudur. Kabloyu başka bir iPhone'da daha deneyin. Eğer çalışmasında bir sıkıntı yoksa sorun demekki telefonunuzda. Korkmanıza gerek yok, çözümü çok basit olabilir!
 
Siz de eminim benim gibi telefonu cebinizde taşıyorsunuzdur. Peki pantolon cebindeki kirlerin hiç iPhone’unuzun şarj yerine dolabileceğini düşündünüz mü? Tabiî ki de hayır, kimin aklına gelir? 
 
 
 
 
Eğer sizinde bu tür şikayetleriniz varsa, suçu şarj kablonuza atmadan önce başka iPhone’larda da deneyin. Bir kürdan veya kağıt yardımıyla temizledikten sonra tekrar deneyin. Beklediğinizde fazla kir çıkabilir, şaşırmayın! Bu kirler genellikle köşelere yerleştikleri için bu tür temassızlık yaratmaları doğal. 
 
 
700704
Bu haberler ilginizi çekebilir