iPhone'lara Nike'tan Yeni Kılıf!

Nike'tan iPhone kılıfı. Nike'ın çok beğenilen ayakkabı serisi Nike Air Force 1 ve Nike Roshe, şimdi iPhone kılıfı olarak karşımıza çıkacak! İşte fiyatı ve detayları...
15 Mayıs 2017 08:37
iPhonelara Niketan Yeni Kılıf!
Nike tarafından yapılan duyuruyla, firmanın popüler ayakkabıları Nike Air Force 1 ve Nike Roshe'nin iPhone 7 kılıfı olarak piyasaya sürüldüğü açıklandı.
 
Kılıflar nerede satılacak?
 
Öncelikle iki kılıfın da şimdilik yalnızca Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere'de satılacağını belirtelim. Aslında Nike tarafından yapılan açıklamada yalnızca ABD üzerinde satılacağı söylense de, İngiltere'de yaşayan kullanıcılardan da ülkelerinde satışın başladığı bilgileri geldi.
 
 
Nike Air Force 1 modeli yalnızca mavi renkte satılacak ve arka bölümü ayakkabının iziyle tam olarak aynı şekilde üretilmiş durumda. Nike Roshe'nin ise iki farklı renk seçeneğine sahip ve oldukça parlak göründüğünü söyleyebiliriz.
 
 
İki kılıf da yüzde 100 olarak termoplastik poliüretan malzemeden üretiliyor ve bu yüzden son derece dayanıklı olduklarını, yırtılmalarının çok zor olduğunu ve uzun süreli kullanım sunabileceklerini söylemek yanlış olmaz.
 
İki kılıfın da yalnızca iPhone 7'ye özel olduğunu ve 35 Dolar'lık fiyat etiketiyle satışa sunulacağını da belirtelim.
 
shiftdelete
520870
Bu haberler ilginizi çekebilir