iPhone'da Aramalar Artık Kaydedebilecek!

iPhone ile aramaları artık kaydetmek çok kolay. PhotoFast Call Recorder ile aramaları kolay bir şekilde kayıt altına alabilirsiniz.
15 Temmuz 2017 20:28
iPhoneda Aramalar Artık Kaydedebilecek!
iPhone'da aramaları kaydetmek maalesef ki çok zor. Ya Jailbreak'li bir iPhone kullanmanız ya da çağrıyı hoparlöre vererek bir başka telefon veya kayıt cihazı ile görüşmeleri kaydetmeniz gerekir. Ancak bu ızdırap PhotoFast Call Recorder ile tarih oluyor.
 
Çağrı kaydedici aksesuarı olan PhotoFast Call Recorder, iPhone'unuzdaki Lightning bağlantı noktasına bağlanıyor ve Skype, Facebook Messenger, WhatsApp, Line, Viber ve WeChat gibi hizmetler aracılığıyla cihazda yapılan aramaları kaydediyor.
 

 
PhotoFast Call Recorder, kayıtlar için .m4a formatını kullanıyor. Kayıt dosyalarını yerel depolama biriminize veya bir microSD kartınıza kaydedebilirsiniz.
 
PhotoFast Call Recorder üzerinde gelen çağrıları kaydetmek için üzerinde kayıt duşu yer alıyor. Bu tuşa bastığınız anda kayıt işlemi başlıyor. 125 Dolar fiyat etiketine sahip olan PhotoFast Call Recorder, şimdilik Indiegogo'da bağış topluyor.
 
teknolojioku
252378
Bu haberler ilginizi çekebilir