iPhone X'in Kutusu Göründü!

iPhone X'in çıkış tarihi yaklaştıkça meraklılarının da heyecanı artıyor. İşte heyecan uyandıracak bir haber daha. iPhone X'in kutu tasarımı ortaya çıktı.
03 Ekim 2017 15:37
iPhone Xin Kutusu Göründü!
iPhone X belirli ülkelerde 27 Ekim tarihinde ön siparişe açılacak ve 3 Kasım itibariyle tüketiciyle buluşacak. Son olaraksa cihazın kutu tasarımı ortaya çıktı. Peki, 999 dolarlık fiyat etiketine sahip akıllı telefon nasıl bir kutuyla gelecek?
 
 
iPhone X kutusu Apple websitesinde görüldü!
 
Kutu tasarımı, iPhone Yükseltme Programı sayfasında bir Reddit kullanıcısı tarafından keşfedildi. Böylece kullanıcıların cihazını teslim alırken nasıl bir kutuyla karşılaşacağı da öğrenilmiş oldu. Tabii ki iPhone X kutusu cihazın tüm özelliklerini artık tamamen bildikten sonra sadece ufak bir ayrıntı olarak kalıyor.
 
 
iPhone 8 ve iPhone 8 Plus kutu tasarımlarıyla kıyaslandığında üst seviye modelin kutusu farklılık gösteriyor. iPhone 8 kutularında cihazın arkası gösteriliyor. Renk seçeneğine göre kutular da aynı renkte. Amiral gemisinin kutusunda ise cihazın tabii ki Super Retina ekranı ve TrueDepth Kamera sisteminin gözükmesi için ön tarafı tercih edilmiş.
 
Apple daha önce iPhone 6 kutusunda cihazın sadece kabartmasını kullanmıştı. iPhone 6S modeli içinse Live Wallpaper özelliğinin öne çıkması için cihazın ön tarafını kutulara yerleştirmişti. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus kutu tasarımları da iPhone 8 ve iPhone 8 Plus ile aynı şekildeydi.
 
shiftdelete
934428
Bu haberler ilginizi çekebilir