• Anasayfa
  • Mobil
  • Telefon
  • iPhone X, Time Dergisi Tarafından Yılın En İyi Buluşların Biri Olarak…

iPhone X, Time Dergisi Tarafından Yılın En İyi Buluşların Biri Olarak Seçildi!

Time dergisi yılın en iyi 25 buluşunu açıkladı. iPhone X'da en iyi 25 buluş arasındaki yerini aldı.
17 Kasım 2017 08:31
iPhone X, Time Dergisi Tarafından Yılın En İyi Buluşların Biri Olarak Seçildi!
TIME dergisi tarafından Apple amiral gemisi iPhone X, 2017 yılının en iyi 25 buluşlarından birisi olarak adlandırıldı. İşte, 2007 yılında çıkan orijinal iPhone modelinden beri en radikal tasarım değişikliğinin yapıldığı modelin bu ünvana layık görülmesi konusundaki detaylar.
 
iPhone X radikal tasarım değişikliğiyle öne çıktı!
 
Yılllar sonra Ana Ekran tuşundan vazgeçilmesi, tamamen yeni kullanıcı arayüzü, yeni etkileyici kamera teknolojisi ve Face ID yeni nesil biyometrik yetkilendirmesi ile Apple amiral gemisi, pek yenilik getirmeyen iPhone 8 ve iPhone 8 Plus ile kıyaslandığında farkını ortaya koydu.
 
 
 
 
Apple Tasarım Şefi Jony Ive, Apple’ın Ana Ekran tuşunu kaldırma kararı ile geleceğe baktığını ifade ediyor. Ive, fiyat konusundaki tartışmalar hakkında ise yeni özelliklerin ve etkileyici işlem gücünün finansal sonuçları olduğunu vurguluyor. Apple Donanım Mühendisliği Kıdemli Başkan Yardımcısı Dan Riccio ise iPhone X’in ilk günden beri gerçekten istedikleri bir şey olduğunu ifade ediyor.
 
TIME listesinde yer alan diğer buluşlar arasında Jibo Robot, Tesla Model 3, DJI Spark, Nintendo Switch, 3 boyutlu basılmış Adidas ayakkabı ve stres çarkı yer alıyor. Listenin tamamına bu adresten erişebilirsiniz.
 
shiftdelete
233587
Bu haberler ilginizi çekebilir